Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 липня 2014 р. 20:38:21

НАБОЖЕСТВО ДО ПРЕСВЯТОЇ ГОЛОВИ ІСУСА

НАБОЖЕСТВО ДО ПРЕСВЯТОЇ ГОЛОВИ ІСУСА

НАБОЖЕСТВО ДО ПРЕСВЯТОЇ ГОЛОВИ ІСУСА

Тереза Гіггінсон народилася 27 травня 1844 року в Гейнзборзі в графстві Лінкольм. Її матір перейшла з англіканізму до католицизму під час подорожі до Вічного Міста. Однак цей акт зміни віри вимагав від неї неабиякого героїзму і терпіння. Після її повернення на Батьківщину від неї відвернулися не тільки родичі, але й знайомі.
У своїй родині Тереза була третьою дитиною з восьми. Переживали важкі часи, бо скрізь зусpічалися з настороженістю і ворожістю через належність до Католицької Церкви. Упродовж 11-ти років навчалася в школі Сестер Милосердя в Нотінгемі. Після закінчення школи працювала учителькою, але через насичене містичне життя вимушена була покинути цю працю, бо часто під час уроків впадала в екстази. Посвятилася молитві. Довший час не приймала їжі, лише Св. Причастя. В Еденбурзі нарешті віднайшла сприятливий духовний клімат для себе. Тереза Гіггінсон була талановитим учителем, старалася читати в серцях учнів, в кожному намагалася розвинути природні задатки, згідно з волею Божою.
Саме тоді передбачила вибух і перебіг Першої світової війни.
Терпіла важкі фізичні болі, особливо тоді, коли переживала терпіння Муки Господньої у Великий Тиждень. Після такого пережиття Господньої Муки в 1874 році тридцятирічна Тереза Гіггінсон була стигматизована. Щоп"ятниці стигми кривавитимуть, причиняючи їй нестерпні болі на руках, ногах і серці. Невдовзі Тереза зазнала ще одної стигматизації: вона була коронована терновим вінцем. 23 листопада 1877 року Терезі Гіггінсон буде дано від Господа набожество до Пресвятої Голови. Її завданням буде пропаганда цього набожества.
14 вересня 1904 року Тереза несподівано захворіла і 15 лютого 1905 року відійшла у вічність.
Пропонуючи це набожество нашому читачеві вмсловлюємо надію на те, що воно запалить не один вогник любові у серцях віруючих і допоможе глибше і повніше пізнати і відкрити для них, якою ж ціною ми всі були відкуплені та що витерпіла Душа нашого спасителя під час Хресної Дороги на Голготу.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/104/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/Ilc053tPOZ0

Зарваниця :: НАБОЖЕСТВО ДО ПРЕСВЯТОЇ ГОЛОВИ ІСУСА :: Сподобалось373


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 14# klirik

О Ісусе Христе сину Божий помилуй нас грішних благослови. 14# klirik
Коментарій

Від користувача 2# Umnik

Прости Ісусе що постраждав за мене 2# Umnik
Коментарій

Від користувача 10# zombi

Амінь 10# zombi
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×