Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 липня 2014 р. 19:50:32

7 липня 2014 - Різдво св. Іоанна Хрестителя

7 липня 2014 - Різдво св. Іоанна Хрестителя

7 липня 2014 - Різдво св. Іоанна Хрестителя

Це найбільше з усіх свят св. Іоанна Хрестителя. Це свято відоме з 4-го століття. Повчання на це свято знаходимо у св. Іоанна Златоуста, св. Амвросія і св. Августина. У проповіді говориться: "Зараз торжествуємо день різдва св. Івана. Це честь, якої, на нашу думку, не має ні один святий. У всьому християнському світі призначений до шанування лише один день Різдва Бога і св. Івана". Св. Августин не згадує тут про свято Різдва Божої Матері. На Заході свято Різдва св. Іоанна Предтечі знаходиться в найдавнішому календарі африканської Церкви з 5 століття.

У тому часі, коли торжествуємо Різдво Іоанна Хрестителя, наш народ у дохристиянських часах шанував свято Купала. Про свято Купала в Україні проф. С. Килимник каже: "Свято, у якому закінчується літній сонячний цикл річних календарних дохристиянських свят - це свято молоді - хлопців та жінок - Купало або Купала, що з плином часу після прийняття християнства, з'єдналося вітальнимо церковним - народженням Івана Хрестителя. Тому і носить це свято подвійну назву - "Івана Купала" ... Купальська обрядовість та пісні належать, як гаївки та колядки, до найдавніших часів, до первісних поезій та ритуалів на честь жіттеподателя - сонця". «Український рік у народних звичаях, Том IV, ст. 99».

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/111/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/7TRZ1Dk38po

Зарваниця :: 7 липня 2014 - Різдво св. Іоанна Хрестителя :: Сподобалось252


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 27# Zvonok

Слава Ісусу Христу. Дякую Богу за те що змелосердився) 27# Zvonok
Коментарій

Від користувача 21# Korason

Іван Предтеча великий пророк! 21# Korason
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×