Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 липня 2014 р. 19:16:50

Преподобний Давид Солунський «близько 540».

Преподобний Давид Солунський «близько 540».

Преподобний Давид Солунський «близько 540».

Преподобний Давид Солунський подвигом благим трудився в монастирі святих страждальців Феодора і Меркурія. Потім, оселившись поблизу містечка Солуні «Фессалоніки», він влаштував собі житло під мигдальним деревом і прожив у ньому 70 років, перебуваючи в незмінній молитві, дотримуючись вимогливого посту, терплячи спеку і холоднечу. Преподобний Давид отримав від Господа дар чудотворення, майже всіх зцілив від хворіб. Всім, хто прибував до нього, святий подвижник давав корисні для душі поради. Досягнувши безпристрасності, він був начебто ангел у плоті, міг брати в руки жар для кадила, не відчуваючи ніякого болю. Помер преподобний близько 540 року.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/114/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/oiO3v2vJnFM

Зарваниця :: Преподобний Давид Солунський «близько 540». :: Сподобалось287


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 2# Umnik

Слава Ісусу Христу. 2# Umnik
Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Боже спаси! 29# Doleche
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×