Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 липня 2014 р. 16:57:30

Ім'я мені - легіон

Ім'я мені - легіон

Ім'я мені - легіон

Легіон - іменування бісів, вигнаних Ісусом Христом з жителя нашої планети в Гадарі «одне з Чудес Христових - «Зцілення біснуватих в країні Гадарінськійї».

Чисельність римського легіону складала 5-6 тис. чоловік. Рівномірно це слово стало означати в народі просто «дуже багато». Приміром, в кириличній системі числення було число легіон «невідомий», позначається знаком Legion, його значення: малий рахунок - 100 тисяч «105»; великий рахунок - мільйон мільйонів «1012» «з кириличним числом «тьма» і уцілілим до нашого часу значенням цього слова для позначення чого-небудь незліченного, що походить від Тумен - великої військової одиниці монголо-татар». Біснуватий, відповідаючи, скільки всередині нього сидить демонів, вжив це слово, щоб показати величезну кількість бісів.

Диво було скоєно в країні, що лежала на східному березі Галілейського озера, іменоване Гадаринське «у Марка і Луки» або Гергесінске «у Матвія». На березі Ісус та його вихованців зустріли біснуватого «у Матвія згадується двоє біснуватих». Цей біснуватий, здалеку побачивши Ісуса, прибіг, уклонився йому і закричав «Що до мене Тобі, Ісус, Син Господа Всевишнього? Заклинаю Тебе Всевишнім, не муч мене!». А після на питання Ісуса як його ім'я, відповідав: «Легіон», вказавши цим що проживає в ньому велика кількості нечистих духів.

Демони просили Ісуса не висилати їх геть з країни тієї, а пустити їх в стадо що пасеться поруч у свиней. Ісус дозволив їм, і все стадо свиней кинулося з кручі в море і загинуло у воді. За твердженням Марка, загинуло близько 2-х тисяч свиней. Христос не дозволив виздоровленому піти за ним, «а вимовив: йди додому до своїх і розкажи їм, що Господь учинив тобі, і як помилував тебе». При всьому цьому мешканці містечка були перелякані цим дивом - «все місто вийшло назустріч Ісусові і, побачивши Його, просили, щоб Він відійшов від околиць їхніх».

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/120/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/6EMHjeL3Fhk

Зарваниця :: Ім'я мені - легіон :: Сподобалось378


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 30# Rediska

Позюав мене Господи від зла. 30# Rediska
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×