Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 липня 2014 р. 20:16:15

Положення правдивої ризи Пресвятої Богородиці у Влахернi

Положення правдивої ризи Пресвятої Богородиці у Влахернi

Положення правдивої ризи Пресвятої Богородиці у Влахернi

Положення правдивої ризи Пресвятої Богородиці у Влахернi «V». У роки правління візантійського імператора Льва Великого, Македонянина «457-474», брати Гальбій і Кандид, наближені короля, попрямували з Константинополя до Палестини на поклоніння святим місцям. У маленькому селищі поблизу Назарету вони зупинилися на нічліг в однієї старої єврейки. У її будинку паломники звернули увагу на запалені свічки і дим фіміаму. На питання, що за святиня знаходиться в будинку, богобоязлива жінка довго не бажала відповідати, але після невідступних прохань розповіла, що береже дорогоцінну святиню - Ризу Богородиці, від якої відбуваються чудеса і зцілення. Пресвята Діва перед Успінням подарувала одну з Власних одяжин богобоязливій ​​дівиці-єврейці з цього роду, заповівши їй передатиїї перед смертю також дівчині. Так, від покоління до роду, Риза Богоматері зберігалася в даній сім'ї.

Дорогоцінний ковчег, що містив священну Ризу, був перевезений до Константинополя. Святий Геннадій, Патріарх Царгородський «† 471; пам'ять 12 вересня », і імператор Лев, дізнавшись про священну знахідку, переконалися в нетлінності святої Ризи Богородиці і з трепетом приклалися до неї. У Влахерні, поблизу морського узбережжя, був побудований новітній храм на честь Богоматері. 2 липня 458 року святитель Геннадій з належними почестями переніс священну Ризу в Влахернський храм, вклавши її в новітній ковчег.

Потім в ковчег з ризою Богородиці покладені були Її святий омофор і частина Її пояса. Ця подія і відображена в православній іконографії свята, що з'єднує дві дії: положення Ризи і положення поясу Богоматері у Влахерні. Російський паломник Стефан Новгородець, який відвідав Царгород близько 1350 року говорить: "зайшли в Влахерні, там лежить Риза у вівтарі на престолі в ковчезі запечатана".

Часто під час навал недругів Пресвята Богородиця виручала місто, якому дарувала Свою священну Ризу. Так було під час облоги Константинополя аварами в 626, персами - в 677, арабами - у 717 роках. Незвичайно знаменні для нас дії 860 року, вузько пов'язані з історією Російської Церкви.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/125/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/o-uyMSscfwA

Зарваниця :: Положення правдивої ризи Пресвятої Богородиці у Влахернi :: Сподобалось373


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 27# Zvonok

Одостоєний був бачити святий свиток чудотворного образу із Єрусалиму. Не забутнє благодатнє відчуття. Уявляю якщо я би побачив ризи Богородиці. Доречі друзі чухаю на прощу) Ура. Дочекався. 27# Zvonok
Коментарій

Від користувача 13# Diven

Чувак ти крут! Я теж хочу але не вийде піти до Зарванички. 13# Diven
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×