Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 липня 2014 р. 19:48:26

ВЕРВИЦЯ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ПАРАМАННОЇ

ВЕРВИЦЯ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ПАРАМАННОЇ

ВЕРВИЦЯ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ПАРАМАННОЇ

16 липня 1251 року поблизу А.йіесфорби (Вінчестера) в Англії відбулося велике чудо.' св. Силонові Шток, настоятелеві монастиря Отців Кармелітів, з 'явилася Пресвята Діва Марія і простягнула йому Параман, промовляючи: "Сину Мій. візьми цей Параман твого Чину, це знак особливої прихильності, якої Я домоглася від Господа для тебе і всіх дітей Кармеля. Хто в цьому благословенному одязі помре, буде спасенний від вічного вогню. Це знак спасіння, засіб для захисту в небезпеці, запорука особливого миру та захисту. " З великою радістю показував св. Симон усім цей безцінний дарунок, котрий він одержав від Небесної Володарки не тільки для свого Чину, але й для всіх віруючих. Святий Параман носили св. Іван від Хреста, св. Тереза Авільська, св. Терези від Дитятка Ісус Пресвятого Обличчя, св. Людовік Марія Гріньйон де Монтфорт, св. Бернадетта Субіру. У1322 році Матір Божа з гори Кармель являється Папі Римському Йоану XXII. Вона звеліла йому підтвердити та розповсюдити вістку про благодать та особливі привілеї, які Вона випросила у Свого Сина для Чину Отців Кармелітів і членів Братства. Марія сказала, що Вона, як Мати Милосердя, кожну суботу сходить в чистилище, аби потішити Своїх дітей, котрі померли, маючи на собі св. Параман.
16 липня 1858 року на свято Матері Божої з гори Кармель Марія з'являється Бернадетті Субіру в Люрді як Матір Божа з гори Кармель.
І, накінець, 13 жовтня 1917 року в Фатімі Марія з 'являється трьом пастушкам як Матір Божа з гори Кармель.
На запитання о. Говарда с. Люсія відповіла: "Свята Вервиця і св. Параман - невіддільні один від одного."

Приклади чудодійної сили св. Параману

Куля у грудях

У1648 році під час облоги міста Іперн французами командиру полка із Ломбая попала куля в груди. На щастя, вона його не поранила, тому що попала просто в Параман. На здивування усіх присутніх на цій кулі залишився відбиток образу Пресвятої Діви Марії з Дитятком Ісус такий, як на святому Парамані.

Порятунок від танцю

Одна молода дівчина відвідала побожного священика із Аре Івана Віаннея напередодні свого вступу в монастир. Він запитав у неї: "Чи пам 'ятаєте танцювальний вечір, на котрому Ви захопилися одним молодиком? Ви були дуже розчаровані, тому що він не запрошував Вас на танець." "Так, отче, — відповіла дівчина, — я це все дуже добре пам'ятаю!" "Чи пам'ятаєте, коли цей молодик покинув зал, Ви побачили, як з-під його ніг спалахнули два сині вогники, котрі Ви прийняли за ілюзію?" "Це правда, отче."
"Так от, доню моя, цей молодик — це сам сатана, і всі дівчата, котрі з ним танцювали, вже прокляті або знаходяться на межі прокляття. Чи знаєте Ви, чому цей молодик не запросив Вас на танець? Тому що Ви носите св. Параман з гори Кармель. Ваше почитання Матері Божої врятувало Вас."

В ім'я Отця... (Зр.)

Початок:
Царю Небесний...

На великих зернятах:
Мати Божа Параманна, випроси нам ласку носити Твій Параман Господу Богу на радість, а нам на освячення.

На малих зернятах:
О Маріє, вислухай молитви наші, і нехай до Тебе долинуть благання наші.

Закінчення:
Під Твою милість...

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/127/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/FhhNZA5pO7c

Зарваниця :: ВЕРВИЦЯ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ПАРАМАННОЇ :: Сподобалось394


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Спасибі що нагадали. Це справді диво. 34# INeKazu
Коментарій

Від користувача 35# Lazutchik

Мене завжди дивувало скільки в світі Являнь Пресвятої Богородиці. Скільки Разів Богородиця Яіилась і чудами запалила серця людей. Боженько дякую тобі за всі чуда. За Всіх мучеників та Твоя Єдинородного Сина! Слава. 35# Lazutchik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×