Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 липня 2014 р. 20:40:55

Преподобна Марта

Преподобна Марта

Преподобна Марта

Преподобна Марфа, мама святого Симеона Дивногорця жила в VI столітті і була родом з Антіохії. З юних років вона спрямовувалася у чернецтво, але предки запевнили її вийти заміж. Чоловік її, Іван, швидко загинув, і праведна Марта всі свої сили дала на виховання сина. Вона була для сина зразком найвищого християнськогожиття: нерідко відвідувала храми Божі, пильно, з повагою слухала церковні служби, нерідко причащався Святих Христових Таїн. Щоночі праведна Марта вставала на молитви. Преподобна Марфа була милосердна до жебраків, годувала і пуклувалась за ними, відвідувала лікарні, служила хворим, а загиблих ховала, тим, хто приготовлявся прийняти святе Хрещення, вона своїми руками готувала одяг.

Преподобну Марту було завчасно повідомлено про недалеку кончину: вона побачила ангелів зі свічками, що вимовили, що вони прийдуть за нею через рік. Смерть святої Марти була мирною «† 551», тіло ж її було поховано на Дивній Горі, на місці подвигу її сина преподобного Симеона Стовпника.

Блаженний Павло Гойдич

Блаженний Павло Гойдич народився 17 липня 1888 року в с. Російські Пекляни близько міста Пряшева у Словаччині в сім'ї священика. На св. Хрещенні отримав ім'я Петро. Після закінчення Пряшівської духовної семінарії був висвячений в 1911 році на священика.

Влітку 1922 Петро Гойдич вступив в Василіанський Чин на Закарпатті, а в 1923 році, приймаючи василіанську рясу, отримав нове ім'я Павло. У 1927 році був висвячений на Пряшівського єпископа УГКЦ. Владика Павло відрізнявся глибокою побожністю до Євхаристійного Ісуса, Пресвятої Богородиці і Пресвятого Серця Христового.

Він був людиною золотого серця. Девіз владики Павла - це слова Бога: "Чиніть добро, бо все, що ви вчинили братам Моїм найменшим, Мені ви вчинили". Комуністична влада в Словаччині заарештувала майже всіх ченців, черниць і священиків. Єпископу Павлу безперервно погрожували, але він благородно переносив всі терпіння. У 1950 році його заарештували. У протягом 10 років він відбував ув'язнення в різних в'язницях Словаччини, серйозно підірвало його здоров'я. Загинув владика Павло у в'язниці 17 липня 1960.

Бог прославив його численними чудесами на землі, а Папа Іван Павло II 4 листопада 2001 призначив єпископа Павла Гойдича блаженним. Мощі блаженного владики спочивають у греко-католицькій катедрі в місті Пряшеві.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/129/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/17diiyYhwXo

Зарваниця :: Преподобна Марта :: Сподобалось343


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×