Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 липня 2014 р. 00:07:34

Доброго дня ! Я б хотів вам розповісти про мою подорож на цьогорічну прощу до Зарваниці.

Доброго дня ! Я б хотів вам розповісти про мою подорож на цьогорічну прощу до Зарваниці.

Доброго дня ! Я б хотів вам розповісти про мою подорож на цьогорічну прощу до Зарваниці.

Дорога до Зарваниці була досить важкою але загалом важкість полягала в тому що я йшов пішки і в тім що дуже сильно припікало сонечко.Дорога моя починалася з самого Тернополя і вийшовши з міста я був сповнений радості і надії що пройду дорогу до Зарваниці сам без будь-якої допомоги. Та сонце припікало а ноги почали здавати. І саме в цю мить мені по дорозі трапився чоловік.який порався біля машини. Він підказав що краще йти через села бо так можна значно скоротити шлях. Я йому подякував і пішов за його порадою іншим, коротшим, шляхом.
Звісно година часу, яку я скоротив йдучи тим шляхом, що мені підказали не надто багато та все ж за умови, що ноги починають сильно боліти а сонце витягує з вас всю воду то це таки багато. Ви не уявляєте як я зрадів діставшись до Дружби,бо на той час мій шлунок вже почав собі бурчати а це означало що потрібно трохи відпочити і поїсти. Пройшовши трохи далі (десь зо сто метрів) попри Зарваницькі намети я присів собі в холодку . Під деревами було дуже добре, віяв легенький вітерець і це було просто чудово. Ноги почали помалу відходити а шлунок наповнювався всілякими смаколиками, що я приготував собі на дорогу. Я б там сидів і далі-надто вже добре мені було та я розумів що варто продовжувати свою подорож до Зарваниці.
Я захотів пити і раптом зрозумів що запаси води геть спорожніли і варто повернутись до наметів аби придбати кілька пляшок з водою. Я повернувся до наметів, спитав чи можна придбати води і на моє здивування мені воду дали безкоштовно. Мені якось стало навіть незручно бо я якось незвик що зараз можна щось отримати задарма та це було приємно. Сказавши спасибі я пішов далі. Спека була практично нестерпною та молитва і бажання дійти до цього святого місця додавали мені сил. Вода закінчувалась і досить скоро всі мої думки були лишень про те як же поповнити її запаси. На моє щастя за кілька хвилин на горизонті зявилося кілька криниць, проте придивившись я побачив напис що криниці були сьогодні продезинфіковані і пити з них можна лише за кілька годин. Як на мене то дезінфекція придорожніх криниць в час прощі є досить поганою ідеєю, адже багато паломників розраховують саме на них. Пройшовши трохи далі я побачив підлітка,що саме набирав воду з однієї з цих продезинфікованих криниць. Ми трохи поговорили про воду і про причини дезінфекції цих криниць . Згодом до розмови приєднався ще один чоловік, який запросив мене до своєї господи аби набрати води. Я далі продовжував йти. Пройшовши ще кілька годин я відчув що ноги вже зовсім не хочуть йти але все ж йшов далі.В голові появлялись думки про те що якби хтось таки зупинився і підвіз мене до Зарваниці я б був зовсім не проти. Як на диво - так і сталося. За кілька хвилин біля мене спинився автомобіль і ось- я вже їду. Їхали ми не довго і за якихось двадцять хвилин були вже на місці. Жінка ,з котрою я їхав в авто все мені показувала і розказувала,хоч я був в Зарваниці не вперше та вона мені розповіла багато чого нового. Я дуже їй вдячний за те що мене підвезли і за цікаву інформацію. На жаль наші дороги розійшлись.
Людей було дуже багато, звісно в кожного свої турботи але тут в Зарваниці ці турботи наче розчинились в молитві за наш нарід, за країну. Настрій був піднесений надзвичайно. Вражало все – Блаженніший Святослав що буквально підняв духовний стан всіх присутніх, похід з свічками , хресна дорога і освячення води а також фільм про Зарваницю, про виправлення людей на правильний, духовний шлях. Набравши цілющої води з джерела я пішов до ікони Зарваницької Божої Матері. Ніколи не забуду її очі,вони буквально бачать тебе з середини,твої думки, бажання ,мрії, гріхи...Це направду святе місце. Сюди направду варто їхати, йти бо тут направду можна віднайти душевний спокій. Чесно кажучи я вже не відчував ні болю в ногах ні втоми. Це все пройшло. Я відчував присутність Бога і він мені дав віру в майбутнє, в те що на нашій землі все буде гаразд, що наш нарід переможе усе зле , головне вірити.
Під кінець було трохи негативу бо добратися назад було досить важко. Автобусів і автівок було дуже мало і люди мусли добиратись хто як міг, проте навіть цей факт не міг зруйнувати того духовного піднесення, що панувало в наших душах.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/133/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/eavK2s-XcYs

Зарваниця :: Доброго дня ! Я б хотів вам розповісти про мою подорож на цьогорічну прощу до Зарваниці. :: Сподобалось318


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×