Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 липня 2014 р. 19:36:23

22 липня - преподобного Панкратія, єпископа Тавроменійського

22 липня - преподобного Панкратія, єпископа Тавроменійського

22 липня - преподобного Панкратія, єпископа Тавроменійського

Святий Панкратій походив з Антіохії. Він народився в той час, коли Господь наш Ісус Христос «з'явився на землі і жив між людьми», створюючи чудеса в Єрусалимі і оточуючих містечках і країнах. Батько Панкратія, що жив в Антіохії, почув про Його чудеса і пішов з приятелями і сином в Єрусалим, щоб побачити Бога. Побачивши, як Ісус вчить народ, виліковує різні недуги, він увірував в Нього як в Сина Божого і познайомився з кількома апостолами, а саме зі святим апостолом Петром, який з тих пір знав і Панкратія.

Друзі досить довго пробули в Єрусалимі, насолоджуючись Його проповідями і тим, що можуть бачити Бога. Потім вони повернулися в Антіохію. Після добровільних мук і смерті Христа, після яких були Його воскресіння і вознесіння, в Антіохію прийшов один з апостолів і охрестив сім'ю, де ріс Панкратій. Скоро Панкратій став сиротою і, відмовившись від маєтку, пішов у Понтійські гори.

Тут, в одній з печер, святий перебував на самоті, проводячи час у пості, молитві, самопізнанні та спілкуванні з Всевишнім. У той час апостол Петро проходив в тих краях, проповідуючи науку Христову, і зустрів Панкратія. Він його впізнав і вирішив взяти з собою до Антіохії. Потім вони відправився в Кілікію, де зустрілися з апостолом Павлом. Тут апостоли дійшли до загальної згоди призначити єпископів: Крискентія - до Галатії, Маркіяна - в Сіракузи, а Панкратія - в ​​Тавромения, сицилійське місто.

На кораблі Святий відправився до місця свого служіння. Спільно з ними пливли також два начальника корабля, яких він своїми проповідями направив до віри і охрестив.

Коли вони прибули в Тавромения, то демони, що знаходилися в тих ідолах, до прибуття святого, падали і на осколки розбивалися. Там були надзвичайно шановні народом боги, на честь яких був побудований храм. Коли святий Панкратій наблизився до храму, будівля потріскалася, як від жахливого землетрусу, з усіма ідолами звалилася в море.

Тоді ж у місто прибув його правитель, Боніфацій, який, побачивши Панкратія і справи його і почувши проповіді його, увірував і хрестився. Він віддав наказ на місці вибудувати церкву, де почав служити архієрей Божий, звертаючи і навчаючи народ. Святий виліковував розслаблених, виганяв демонів, на доказ того, що проповідував.

І ось, з кожним днем ​​кількість вірних Всевишньому все збільшувалася і вже майже всі мешканці містечка були християнами. Але біс направив проти християн запеклого катувальника Аквиліна. Він з військом своїм пішов на Тавромения, щоб йому пошкодити, а жителів-християн жорстоко покарати.

Люд жахнулися даною звісткою, а святий заспокоював їх, доводячи, що недруги не заподіють їм шкоди. Коли недруги наблизилися до містечка, до них вийшли святий Панкратій з кліром, несучи правдивий Хрест Господній і дві святі ікони: Христа Спасителя і Богородиці. Тоді жах невимовний напав на недругів і вони були, немов оточені темрявою, і один одного вбивали, а якось і самі себе пронизували клинками. Коли темрява покинула їх, вони побачили, що наробили і зрозуміли, що це Господь так покарав за гоніння на християн. Ті, хто залишилися в живих, припали до ніг святого Панкратія, просячи помилування, і прохали про хрещення. Мешканці містечка задовольнялися, що позбулися недругів. Після чого Панкратія почали ще більш почитати та виконували всі його укази.

Багато років, святитель був духовним батьком для християн, новонаверненим, кілька язичників захотіли знищити Панкратія. Вибравши час, вони приховано напали на святого і побили його. Так святий Панкратій закінчив своє життя мученицьким подвигом і спільно з апостолами пішов на небесах, щоб вихваляти Бога на віки віків. Амінь.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/134/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/mkO_HVkRGhE

Зарваниця :: 22 липня - преподобного Панкратія, єпископа Тавроменійського :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×