Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 травня 2014 р. 12:04:53

Отець Небесний - живий і виводить нас з кризи!

Отець Небесний - живий і виводить нас з кризи!

Отець Небесний - живий і виводить нас з кризи!

Дорогі брати і сестри, зараз зустрічі з Торжеством Воскресіння, продовжуємо думати над подіями, які відбулися в житті Боголюдини Ісуса Христа згодом Його воскресіння.
Ісус відкривається своїм апостолам, учням, друзям, щоб відвести їх з духовної кризи та затвердити у вірі.
Події страсного тижня були справжнім випробуванням, яке показало слабосилля віри, людина опинилася в сумнівах, протиріччях, неясностях і т.д.
Все це нас наштовхує до думки, щоб ми не звернули інтерес на зрілість нашої віри, яку отримуємо в ході випробувань, після яких приходить пора успіху, або стан духовної кризи.
У стані духовної кризи, ми перестаємо володіти відчуття присутності живого Бога. Ми знову провдовжуемо вірити в те, що було, але вже ніяк не віримо в те, що є тепер. Незрозумілі для нас ситуації затемнюють наш розум і живі взаємини з Богом переходять в холодне положення, особа відходить від Бога і Цар слави представляється для неї далеким і віддаленим. Але Отець Небесний живий, хоч ми сприймаємо Його як би мертвого.
Він діє і далі продовжує стверджувати нас у вірі і вчити нас буття настільки, наскільки ми дозволяємо Йому робити це в нас і затверджувати нас в Істині.
Істина - це Христос !
Ця Правда - це аж ніяк не тільки те, що Він говорив, а все, чим Він жив. Його слова мудорості та її буття - це одне все. Особисто Христос закликає нас, щоб ми постійно пам'ятали про Нього, як би про дорогу, по якій повинні пройти і дійти до щастя. Його дорога життя - має стати нашим шляхом та життям. Коли прийде до нас сумнівна ситуація, нам вистачить згадати: А як би Ісус зробив на моєму місці? Як би Він вчив щодо цього? Слідуючи Христа, ми будемо рости в Істині і ніяк не помилимося у виборі.
Вийшовши з кризи, ми стаємо сильнішими та зрілими.
Христос у справжній день нас зустрічає, як і апостолам після воскресіння, так і зараз подає нам духовну їжу, щоб скріпити нас у вірі. Отримуючи духовну їжу, ми ростемо в вірі, стаємо сильнішими духовно . Так проходить пора кризи, в якій ми стаємо зрілими у вірі.
Часом ми будемо боятися, як жіноча половина людства і жах цей є через незнання. Якщо приходить Істина, в той час і страх йде .
Тому : ніяк не корисно рости в сумнівах, потрібно досліджувати їх, ніяк не корисно замикатися в страху, потрібно йти на зустріч і відчувати Істину, ніяк не корисно, боятися кризи, адже вона нам потрібна для духовного зростання, для зростання нашої віри, до зрілості !
Зіткнення з Богом і Познаня життя Христа нам дають силу перемогти всі страхи що насуваються на нас через різні події в нашому житті .
Тепер згадуємо тих, хто у церковному братстві, тих, які є активними членами громади, тих, які служать Христу схоже жінкам мироносицям та Йосипа з Ариматеї . Хвала вам за ваше тихе служіння, за вашу смиренність і сталість Христу.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/14/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/

Зарваниця :: Отець Небесний - живий і виводить нас з кризи! :: Сподобалось310


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×