Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 липня 2014 р. 20:42:47

Стефан Саваіт

Стефан Саваіт

Стефан Саваіт

Стефан Саваіт «† 794, Лавра Святого Сави, Візантія» - християнський святий, племінник Св. Іоанна Дамаскіна. Був ясновидцем.

Святий Стефан Саваіт жив у лаврі св. Сави, тому й отримав назву Саваіт. У монастир він прибув спільно зі своїм дядьком св. Іваном Дамаскином, який керував його духовним життям п'ятнадцять років. Скоро Стефан став таким абсолютним ченцем, що Господь обдарував його подарунком ясновидіння. Коли недостойні просили його молитися за них, Стефан, ясновідючим духом бачачи їх нікчемне життя, відповідав: "Нехай ваші справи молять вас, так як мої молитви нічого вам не допоможуть, поки пручаються ваші справи". А праведним говорив: "Ви чудово стоїте, але дивіться, щоб не звалитися; витримайте до кінця, щоб врятуватися". Своє праведне життя закінчив Стефан Савай 794 року.

Пам'ять - 27 липня «Св. ап. Акіли і Св. Стефана Саваіта»

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/139/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/_4dsEglcPwQ

Зарваниця :: Стефан Саваіт :: Сподобалось330


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×