Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 липня 2014 р. 19:38:01

17/30 липня пам'ять Вмц. Марини «Маргарити» «IV столітя».

17/30 липня пам'ять Вмц. Марини «Маргарити» «IV столітя».

17/30 липня пам'ять Вмц. Марини «Маргарити» «IV столітя».

Свята Марина народилася в Антіохії Пісідійській «в Малій Азії, нині Туреччина». Батько її був язичником-жерцем. Від власної годувальниці свята Марина дізналася про християнську віру. У той час правитель Діоклетіан «284-305 рр..» Підняв гоніння на християн, так що майже всі християни змушені були ховатися в печерах і пустелях. Коли Марині виповнилося дванадцять років, вона прийняла хрещення. Дізнавшись про це батько відрікся від неї.

Якось у віці п'ятнадцяти років Марина пасла овець. Правитель тієї області «єпарх» проїжджав повз, зачарувався її красою і зробив їй пропозицію. Марина не приховувала, що вона християнка. Тоді правитель дав її на піклування одній знатній дамі, покладаючись, що та вмовить дівчину відректися від Христа. Але Марина відкинула це й відмовилася принести жертву ідолам.

Тоді її піддали різним катуванням: сікли прутами, стругали тіло її тризубами, вбивали в неї цвяхи, палили вогнем. При вигляді таких мук дівчини люди кричали від жалю. Благодать Божа зцілила Марину від ран, але мучителі не покаялися дивом. На наступний день її знову обпалювали, потім стали топити в великий бочці. Під час тортур здригнулася земля, з рук Марини впали кайдани, над її головою засяяло небувале світло, в якому крутилась голубка з золотим вінцем в дзьобі. Вражений люд став вихваляти Господа. Правитель віддав наказ карати Марину і тих, хто увірував в Христа. Того дня разом з нею обезголовили 15 000 чоловік.

Свідок Феотім змалював її муки. Мощі великомучениці Марини зберігалися в Константинополі до взяття містечка хрестоносцями в 1204 році. Західна церква вшановує Марину, називаючи її Маргаритою Антіохійською. Майже всі храми присвячені її імені.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/152/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/d32Fh3hV3CM

Зарваниця :: 17/30 липня пам'ять Вмц. Марини «Маргарити» «IV столітя». :: Сподобалось279


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 55# Knopka

Славетна мучениця! А друг в відео як завжди щось гарне скаже) 55# Knopka
Коментарій

Від користувача 56# Krolik

Слава Богу за святих! Як тут живеться? 56# Krolik
Коментарій

Від користувача 57# Normal

Нормальненько живеться) Гарні статті? Правда) 57# Normal
Коментарій

Від користувача 56# Krolik

Статті просто чудо) Буду тут жити трішки) 56# Krolik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×