Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 липня 2014 р. 20:59:45

За тобою сину,Ангел твій ступає

За тобою сину,Ангел твій ступає

За тобою сину,Ангел твій ступає,тихеньким невидимим пір'ячком летить,береже тебе він,теплом огортає,у сні чи в дорозі, Ангел твій не спить. А душа у нього в віночку з любові, а серденько в нього, повне доброти, він заради тебе на усе готовий, і завжди поможе, і завжди простить. І крило підставить, а другим накриє, щоб ти в цьому світі холоду не знав, від хворіб і гніву, від образ болючих, щоб тебе твій Ангел, сину, прикривав. Будь з ним, як із другом, у любих поступках, у сім'ї, в родині, в праці, в молитвах, бо він не залишить, не здасть, не відступить, Ангел з неба - диво, чудний Богоптах. Де б не був ти, сину, в бідності, в багатстві, справжнім чоловіком будь, честь мужчин тримай, а як не дай Боже, десь прийдеться впасти, з Ангелом Господнім дух свій підіймай. Легко, сину, встанеш, без зради і болю, відчуєш руку Ангела в руці, проведе тебе він по життєвім полю, в розмаїтті долі, в Божім промінці. Обдарує щиро житнім колосочком і сховає з ніжністю під святе крило, будь завжди із Ангелом, любий мій синочку, і люби, як мати сина, Ангела свого (автор-Тетяна Іванович) 2012р.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/153/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/d32Fh3hV3CM

Зарваниця :: За тобою сину,Ангел твій ступає :: Сподобалось383


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×