Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 серпня 2014 р. 19:09:35

МОЛИТВОЮ І ПОСТОМ виганяється злих духів

МОЛИТВОЮ І ПОСТОМ виганяється злих духів

МОЛИТВОЮ І ПОСТОМ виганяється злих духів

Пошли нам допомогу на гнобителя, бо марна людська допомога. З Богом учинимо ми подвиг, — Він наших гнобителів розтопче (Пс 60, 13-14).
У 1972 році дозвіл о. ігумена Никанора Дейнеги на читання екзорцизму підтвердив єпископ Василь Величковський, ЧНІ, потім митрополит Володимир Стернюк, а згодом і Мирослав Іван кардинал Люба-чівський.
Екзорцизм - це молитви на вигнання злого духа, затверджені церковною владою. їх можуть відмовляти тільки ті священики, які мають на це дозвіл від єпископа. Якщо би хтось зі священиків чи мирян без дозволу владики намагався виганяти злих духів, то наражав би себе на велику небезпеку
Про це мовиться у Діяннях апостолів, коли сини одного юдейського первосвященика хотіли без доз волу заклинати диявола "Ісусом, якого Павло проповідує", на що "злий дух озвався до них, кажучи: "Ісуса я знаю і Павла знаю; ви ж хто такі?" І наскочив на них той чоловік, в якому був злий дух, і перемігши їх, подужав так їх, що вони голі й поранені втекли з того дому" (пор. Ді 19, 15-16).
Отець Василь каже, що найчастіше злий дух з'являється у вигляді вогню. Про перше відчитування екзорцизму він розповідає так: "Приїхали до мене жителі смт Комарна Городоцького району, що на Львівщині. Там в одній хаті почав без причини з'являтися вогонь. Залили водою, а полум'я знову розгоряється. Коли мене попросили приїхати до села, то на стіні того будинку, в якому виникав вогонь, з'явилися слова. "Не кличте священика, бо я помщуся" Місцеві жителі дуже злякалися цих зловіщих слів.
Після приїзду до села я одразу оголосив у неділю в церкві, що протягом тижня буду проводити місії, щоб людей привернути до Бога. А коли я сказав, що в п'ятницю буду виганяти злого духа, то в четвер увечері до храму прийшли вінчатися шість подружніх пар, які жили на віру, — боялися, щоб диявол, якого виженуть з тої хати, не завітав до їхніх домівок. У п'ятницю я відправив водосвяття і прочитав екзорцизм включно зі заклинанням. Після цього вогонь вже більше у тій хаті не виникав безпричинно"
Іншим разом у с. Якторові Золочівського району на Львівщині диявол почав шаленіти також у вигляді вогню, загрожуючи життю двох малолітніх дітей. Одна дитина невідомо як опинилася на стриху хати, який ззовні був замкнений, а друга - на городі у кукурудзі, обв'язана якимось волоссям. Батьки дітей попросили о. Василя відчитати екзорцизм. _Перед його приїздом диявол помстився господарям - підпалив на подвір'ї стодолу і стайню.
Отець Василь розповідає про цей випадок так: "Коли я приїхав до села, то довідався, що батьки тих дітей були невінчані й тому не приймали Святих Тайн. Я спершу повінчав їх у церкві, а потім відправив у їхній хаті водосвяття, прочитав екзориизм включно з заклинанням і відтоді там все стало спокійно".
По всій околиці одразу пройшла чутка про успішність екзорцизму, який провів о. Василь, і вірні греко-католицької і православної конфесій прийшли з хоругвами на подвір'я, співаючи Богові подячні релі¬гійні пісні.
У с. Кобиволоках Теребовлянського району на Тернопільщині більше двох місяців злий дух прояв¬ляв свою силу через вогонь, спаливши на чотирьох обійстях підлогу, стрих. стіжок із сіном і паркан Пожежники приїжджали гасити вогонь, але нічого не допомагало, бо як тільки загасили вогонь на одному подвір'ї, то вже починало горіти на іншому. Тоді вони сказали, що більше не будуть приїжджати, хай хоч ціле село горить! А село було велике - 900 хат, і до того ж усі жителі були православними.
І знову не обійшлося без о. Василя. Після того, як він відчитав екзорцизм, у селі настав довгоочікуваний усіма спокій і всі вірні славили Бога й дякували Йому.
Отець Василь може навести багато прикладів успішного екзорцизму. Під час молитов на вигнання злого духа, як свідчить багато людей, траплялося навіть чути різні нелюдські крики й ревіння, а навіть звуки, подібні на гавкіт чи кукурікання.
"Де правда, - підтверджує о. Василь свідчення вірних, - деколи люди так кричать, що навіть не чути молитов, які я відчитую. Але після екзорцизму такі люди часто отримують зцілення. Якась жінка одного разу кричала протягом цілої Утрені, не даю чи мені спокійно відправляти Богослужіння, але коли я провів над нею екзорцизм, то вона відразу заспокоїлася і навіть казала пізніше, що нічого не пам'ятає з того, що виробляла в церкві".
Подібно як на Ісуса Христа нарікали злі духи у гадаринському краю, чому прийшов мучити їх перед часом (пор. Мт 8, 28), так, без сумніву, нечисті духи бояться сили ревної і щирої молитви о. Василя, який приходить в ім'я Боже до хворих і знедолених, безбоязно виганяючи диявола і зціляючи різні недуги нашого народу.

http://buskfamouse.io.ua/s76697

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/162/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/dSbl-Ka1NXg

Зарваниця :: МОЛИТВОЮ І ПОСТОМ виганяється злих духів :: Сподобалось359


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×