Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 серпня 2014 р. 21:34:06

5 серпня церква згадує страждальців Трохима, Феофіла і тих що з ними

5 серпня церква згадує страждальців Трохима, Феофіла і тих що з ними

5 серпня церква згадує страждальців Трохима, Феофіла і тих що з ними

Про життя святих страждальців Трохима, Феофіла та їх 13-ти приятелів, братів у Христі Ісусі знаємо трішки. До наших часів дійшло коротке передання про їх християнський подвиг.

Відомо, що вони жили в часи правління імператора Діоклетіана, який правив з 284 років. по 305 роки. У Римській імперії сильно переслідували християн. Місце подвигів і муки святих страждальців точно не відомі. Одні вказують його в малоазійській провінції Лікії, але з більшою ймовірністю вважається вітчизною святих страждальців півострів Крит на тій підставі, що канон в їх честь складено св. Андрієм Критським.

За указом імператора Діоклетіана, Трохима, Теофіла і тринадцять братів у Христі зловили і посадили за Христову віру і надали їм можливість обирати або відректися від віри і жити, або померти в сильних тортурах.

Але Трохим і Теофіл з приятелями вирішили, що життя в зречення від Ісуса Христа їм не треба, так як немає ніякої більше цінності і обрали погибель, але з Всевишнім. Вони не відреклися святої віри, відмовилися принести жертви мертвих ідолам, тому вони були підвішені на дереві, потім язичники почали виснажувати тіла їх гострим залізом, також кидали в них камінням; в кінці кінців, перебивши їм гомілки, кинули їх на вогнище. Але всевладною силою Божою святі були збережені цілими і неушкодженими серед полум'я і вийшли з вогню без збитку. Тоді мучителі, розпалившись лютою люттю, знищили клинком, відрубавши голови в 296 році.

Таким чином Трохим і Теофіл і їх тринадцять приятелів довели власним життям і добровільною загибеллю за Христа, свою глибоку віру і довіру до Бога і удостоїлися бути зараховані до лику святих.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/165/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/t5gbROmnH7o

Зарваниця :: 5 серпня церква згадує страждальців Трохима, Феофіла і тих що з ними :: Сподобалось336


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×