Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 серпня 2014 р. 21:00:15

Мучениця Христина

Мучениця Христина

Мучениця Христина

Мучениця Христина жила в III столітті. Вона народилася в багатій родині. Батько її Урван був правителем містечка Тіра. У віці 11 років дівчинка розрізнялася небувалою вродою, і майже всі бажали одружитися з нею. Але батько Христини марив про те, щоб дочка стала жрицею. Для цього він помістив її в особливе приміщення, де поставив безліч золотих і срібних ідолів, і наказував дочки кадити перед ними фіміамом. Дві рабині прислужували Христині.

В самоті Христина стала думати над тим, хто ж створив цей чудовий світ? Із власної кімнати вона милувалася зоряним небом і рівномірно прийшла до ідеї про єдиного Творця всього світу. Вона впевнилася, що безмовні і бездушні ідоли, що стояли в її покоях, нічого не могли створити, бо самі були створені руками жителя нашої планети. Вона стала молитися єдиному Всевишньому зі сльозами, просячи Його відкрити Себе. Душа її розпалювалася любов'ю до Невідомого Всевишнього, вона все більше посилювала молитви, об'єднуючи її з постом.

Одного разу Христина удостоїлася відвідування Ангела, який наставив її в справжній вірі в Христа, Спасителя світу. Ангел іменував її дружиною Христовою і провістив їй майбутній страдницький подвиг. Свята діва розбила всіх ідолів і викинула їх за вікно. Батько Христини Урван, відвідуючи свою дочку, запитав її, куди пропали ідоли? Христина мовчала. Тоді, закликавши рабинь, Урван дізнався від них правду. У гніві батько почав гамселити дочку по щоках. Свята діва спочатку мовчала, а пізніше відкрила татові свою віру в Єдиного Справжнього Господа і що своїми руками вона вбила ідолів. Тоді Урван віддав наказ знищити всіх рабинь дочки, а Христину піддав бичуванню і кинув до в'язниці. Дізнавшись про те, що трапилося, мама святої Христини з плачем прийшла до дочки, просячи її відректися від Христа і повернутися до батьківських вірувань. Але Христина залишилася непохитною. На іншій день Урван закликав дочку на трибунал і почав її переконувати віддатися поклонінню богам, просити за власний гріх, але побачив непохитне її сповідання єдиного Бога.

Мучителі прив'язали її до сталевого колеса, під яким розвели вогонь. Тіло мучениці, повертаючись на колесі, обпалювали з усіх боків. Потім її кинули до в'язниці.

Ангел Божий з'явився вночі, зцілив її від ран і підкріпив їжею. Батько, побачивши її на ранок неушкодженою, віддав наказ втопити в морі. Але Ангел підтримав святу, камінь опустився, а Христина вийшла з води і з'явилася власному татові. У страху прислужник відніс це до діяння чарівництва і вирішив на ранок карати її. Вночі ж сам раптово загинув. Присланий на його місце інший правитель, Діон, закликав святу мученицю і також пробував схилити до зречення від Христа, але, бачачи її непохитну твердість, знову кинув запеклим мукам. Свята мучениця Христина довго була у в'язниці. До неї стали приходити люди, і вона направляла їх до справжньої віри в Христа. Так навернулося близько 3000 чоловік.

На місце Діона прибув новітній правитель Юліан і приступив до катувань святої. Після різних мук Юліан наказував кинути її в розпечену піч і зачинити в ній. Через 5 днів піч відкрили і відшукали мученицю живою і неушкодженою. Бачачи що відбуваються чудеса, майже всі увірували в Христа Спасителя, а мучителі святу Христину зарубали мечем.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/167/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/wD3QKOqYdT8

Зарваниця :: Мучениця Христина :: Сподобалось354


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×