Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 серпня 2014 р. 19:47:39

8 серпня - день пам'яті священномучеників Єрмолая, Єрмип і Єрмократа

8 серпня - день пам'яті священномучеників Єрмолая, Єрмип і Єрмократа

8 серпня - день пам'яті священномучеників Єрмолая, Єрмип і Єрмократа

Єрмип і Єрмократ, ієреї Нікомидійські, в числі небагатьох, що залишилися в живих після того, як по велінню правителя Максиміана в Никомидійській церкві були спалені 20 000 християн в 303 році. Вони ховалися у віддалених місцях і не припиняли вчити язичників християнській вірі. Біля будинку, в якому ховався святий Єрмолай, нерідко проходив юнак-язичник Пантолеон «святий великомученик Пантелеімон». Одного разу святий Єрмолай вийшов назустріч юнакові і попросив його зайти до нього в будинок. У бесіді святий Єрмолай став пояснювати власне гостю неправдивість, безбожність і суєтність поклоніння язичницьким божествам. З цього дня Пантолеон став каждодневно заходити до святого Єрмолая і прийняв від нього святе Хрещення. Коли проходив трибунал над святим великомучеником Пантелеімоном, були спіймані і святі Єрмолай, Єрмип і Єрмократ. Напередодні святому Єрмолаю з'явився Господь Ісус Христос і відкрив йому, що на наступний день він постраждає за Нього і прийме мученицький вінець. Після святого Єрмолая були спіймані і приведені на судилище і святі Єрмип і Єрмократ. Всім трьом було запропоновано відректися від Христа і принести жертву ідолам. Але вони рішуче відмовилися, сповідали свою віру в Бога Ісуса Христа і готовність з радістю померти за Нього. Язичники стали загрожувати святим ієреям тортурами і смертю. Несподівано почався потужний землетрус, і ідоли в капищі звалилися і розбилися. Про це доповіли імператору. Розгніваний Максиміан дав святих страждальців на катування і виніс їм смертний вирок. Хоробро зазнавши всі тортури, святі ієреї - мученики Єрмолай, Єрмип і Єрмократ були обезголовлені близько 305 року.

Тропар Троицы провозвестницы, троице мучеников честная, идольское нечестие обличившии и тьмочисленнаго врага сокрушившии, ныне, со Христом царствующе, молите, священный Ермолае со Ермиппом и Ермократом славным, яко да и наша враги победим и приимем от Царя всех, Бога, вечный живот и венец нетленный.


http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/169/
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/sxTkxH7t02Y

Зарваниця :: 8 серпня - день пам'яті священномучеників Єрмолая, Єрмип і Єрмократа :: Сподобалось350


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×