Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 серпня 2014 р. 20:41:49

Святі апостоли від 70: Прохор, Никанор, Тимон і Пармен

Святі апостоли від 70: Прохор, Никанор, Тимон і Пармен

Святі апостоли від 70: Прохор, Никанор, Тимон і Пармен

Святі апостоли від 70: Прохор, Никанор, Тимон і Пармен були першими дияконами Церкви Христової.

В євангелії Діянь Апостолів «6,1-6» розповідається, що в Єрусалимі дванадцять апостолів обрали сім мужів: Стефана, Филипа, Прохора, Никанора, Тимона, Пармена та Миколая, сповнених Святого Духа і мудрості, і поставили їх на дияконське служіння.

Свята Церква здійснює загальну пам'ять 28 липня, так як вони померли в різний час і в різних місцях.

Святий Прохор спочатку супроводжував первоверховного апостола Петра і від нього поставлений єпископом в місто Нікомідію. Після Успіння Божої Матері Прохор був супутником святого апостола Іоанна Богослова і спільно з ним засланий на півострів Патмос. Там він записав Одкровення Боже, святому апостолу Іоанну, про «Апокаліпсис». Після повернення в Нікомідію святий Прохор направляв язичників до Христа в містах Антіохії і там прийняв мученицьку кончину.

Святий Никанор постраждав в той день, коли був побитий камінням святий першомученик архідиякон Стефан і безліч інших християн.

Святий Тімон був поставлений Апостолом в єпископи міста Басторіі в Аравії і постраждав від іудеїв і язичників за проповідь Євангелія. Він був кинутий в піч, але силою Божою вийшов з неї неушкодженим. Переказ Римської Церкви говорить, що святий Тімон помер розп'ятим на хресті.

Святий Пармен старанно проповідував Христа в Македонії. Загинув він від відвіданої його хвороби. Існує також думка, що святий Пармен постраждав при Траяна «98-117», в заключний рік його царювання, прийнявши мученицьку кончину.

Повна версія за адресою:
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/173/

Часткова версія:
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/UYAJoJuCNoo

Зарваниця :: Святі апостоли від 70: Прохор, Никанор, Тимон і Пармен :: Сподобалось297


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×