Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 серпня 2014 р. 20:11:21

Святий мученик Каліник - житіє

Святий мученик Каліник - житіє

Святий мученик Каліник - житіє

Каліник народився в Кілікії «3-4 століття» в християнській родині і з юнацтва відрізнявся благочестям. Бачачи навколо себе багато язичників, він тужив за ними бо в загибелі перебували вони, коли прийшов в вік, почав проповідувати їм істину про Христа. Каліник, подібно апостолам, пройшов майже всі міста і селища, скрізь навертаючи жителів нашої планети до Всевишнього, і прибув в кінці кінців в місто Анкіру в Галатію. Там він прожив досить довгий час і вилікував безліч душ. За це язичники озлобилися на святого, зловили і кинули правителю Сакердон, лютому ворогу християн.

Після недовгого спору про віру, коли Каліник відмовився відректися від Христа, Сакердон кинув його запеклим мукам. Святого довго били воловими жилами, пізніше стругали сталевими знаряддями, так що місцями оголилися кістки. Але, підсилюваний Христом, Каліник не відчуває болю і лише реготав над мучителями.

Тоді його взули в сталеві чоботи з гострими цвяхами всередині і примусили йти в сусіднє місто гангрена, щоб там заживо спалити. Але святий, як і раніше не відчуваючи болю, швидко йшов спереду супроводжували його на конях бійці.

Того дня була сильна спека, і в дорозі бійці слабшали від спраги; в кінці кінців, вони стали просити Каллініка, щоб він помолився Всевишньому про підтримку. І справді, по благанні святого раптом з придорожнього каменя забило джерело води. Прийшовши в гангрену, бійці не бажали вбивати власного покровителя, але зі страху перед Сакердон все-ж розпалили піч і поставили перед нею Каллініка. Цей же, перехрестився і помолився: «Отче Небесний, дякую Тобі, що Ти удостоїв мене померти за ім'я Твоє святе. Прийми в світі дух мій і осором Твоїх недругів, всесильний Боже!" З цими словами Каліник увійшов в піч і кинув свою душу в руки Божі. Коли вогонь гаснув, тіло святого було знайдено неушкодженим, і вірні брали його і поховали з честю, прославляючи Отця, і Сина, і Святого Духа, в Тройці восхвального Господа.

Повна версія за адресою:
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/174/

Часткова версія:
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/g0JiFGD05ks

Зарваниця :: Святий мученик Каліник - житіє :: Сподобалось353


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×