Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 серпня 2014 р. 21:24:26

Ісус іде водою до переляканих учнів. Дев’ята неділя по Зісланні Святого Духа

Ісус іде водою до переляканих учнів. Дев’ята неділя по Зісланні Святого Духа

Ісус іде водою до переляканих учнів. Дев’ята неділя по Зісланні Святого Духа

У дев’яту неділю по Зісланні Святого Духа читається Євангеліє від Матея про бурю на морі і про те, як Ісус іде по воді до переляканих учнів (Мт 14,22-34).

Пропонуємо коментар деяких Святих Отців та давньохристиянських письменників на даний євангельський уривок.

22 І зараз же спонукав учнів увійти до човна й переплисти на той бік раніше від нього, тим часом як він відпускав народ.
23 І коли відпустив народ, пішов на гору помолитися насамоті. Як звечоріло, він був там сам один.

Переконливе духовне значення слів Ісуса

Для того щоб зрозуміти значення даної події, потрібно звернути увагу на час. Той факт, що є вечір, означає самотність Ісуса в хвилині Його терпіння, коли інші віддалилися від Нього через панічний страх. Той факт, що Ісус спонукає своїх учнів увійти до човна й переплисти на інший бік раніше від Нього, тим часом як Він відпускав народ, і відпустивши його, пішов на гору, означає, що Він наказує їм перебувати в Церкві і перепливати море, тобто світ, аж до часу, коли Він, повертаючись у своїй славі, сам дасть спасіння всьому народу і побудує царство Ізраїля. Звільнить його від його гріхів і, раз звільнивши чи радше допустивши до царства небес, воздасть благодарення Богу, своєму Отцеві, і засяде в Його славі і в Його величі.

Іларій з Пуатьє, Коментар на Матея 14,13.

Повна версія за адресою:
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/176/

Часткова версія:
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/5enDEBtO4YA

Зарваниця :: Ісус іде водою до переляканих учнів. Дев’ята неділя по Зісланні Святого Духа :: Сподобалось353


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×