Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 серпня 2014 р. 18:50:24

Преподобні Ісакій, Далмат і Фавст.

Преподобні Ісакій, Далмат і Фавст.

Преподобні Ісакій, Далмат і Фавст.

Преподобні Ісакій, Далмат і Фавст були ігуменами Далматської обителі. Преподобний Далмат служив у війську святого благовірного короля Феодосія Великого «379-395» і користався його пошаною. Залишивши світ, преподобний Далмат між 381-383 роками, разом із сином Фавст, пішов в обитель преподобного Ісакія, поблизу Константинополя. Преподобний Ісакій постриг батька і сина в чернечий чин, і два вони стали вести вимогливе подвижницьке життя. Одного разу в Великий піст преподобний Далмат не споживав їжі протягом 40 днів, а потім, зміцнившись, до свята Вознесіння Христового пробув в замилуванні, удостоївшись Священних видінь. Наближаючись до кінця власного життя, преподобний Ісаакій в 383 році поставив замість себе ігуменом преподобного Далмата, по імені якого обитель стала величатися Далматською.

Преподобний Далмат є ревним поборником Православної віри на III Вселенському Соборі в Ефесі «431», засудивши брехню Нестория.

Після Собору святі папи звели преподобного Далмата в сан архімандрита Далматської обителі, в якій він і помер дев'яносторічним старцем «після 446 року».

Про преподобного Фавста відомо, що він, подібно батькові, був великим аскетом і з чернечих подвигом досяг успіху в пості. Після смерті батька преподобний Фавст став ігуменом обителі.

Повна версія за адресою:
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/184/

Часткова версія:
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/ixz8KJQuPZI

Зарваниця :: Преподобні Ісакій, Далмат і Фавст. :: Сподобалось344


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 69# Archi

Це вражає!!! Як людина без їжі може 40 днів ??? Це не можливо. Чудо тай годі!!! 69# Archi
Коментарій

Від користувача 70# Kirylik

Безсумнівно це чудо! А мене ще Відео вразило! Дивовижній монах! Всі би так думали в нас час! 70# Kirylik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×