Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 травня 2014 р. 22:24:39

7 травня - святого Сави Стратилата

7 травня - святого Сави Стратилата


http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/19/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/

7 травня - святого Сави Стратилата

праведний страстотерпець Сава Стратілат. В це число Церква Свята(східного обряду) віддає шану пам'яті святого Сави Стратилата.

Сей праведний страждалець Сава жив під час Авреліана - царя в Римі. Стратілат воєводський, чин мав, та уродженець був гот, істинний і угодний раб Царя Небесного, Господа нашого Ісуса Христа, він також відвідував в темницях тих, які страждали через Христа, служачи їм з маєтків своїх, і в терпінні стверджуючи, і спонукаючи до безстрашного подвигу. Такий же був життям благодійний, що за свою чистоту і постництво прийняв силу над бісами і проганяв від людей нечистих духів. Донесли цареві на нього, що християнином є, і, коли на допит був приведений до царя - визнав Христа та пояс військовий, відв'яжучи, кинув, відкидаючи разом і чин воєводи, і готовий був на всілякі заради Христа негаразди піти. Повісили його, і били, і свічками обпалювали, і в бочку розкипілої смоли кинули, але Божою невидимою силою, яка зберігала його, цілий і неушкоджений з бочки вийшов. Таке диво бачачи, сімдесят воїнів повірили в Христа і гучно це визнали. Разом тому за наказом ката страчені були і прийняли вінець мученицьку за Христа.

А святого в темницю кинули, де він божественного бачення і підкріплення сподобився. Коли молився в опівніч, з'явився Ісус, світлом Своєї слави осяюючи його, ніяк не боятися, а дерзати наказав. Коли на другий допит вивели його і різними то ласками, то погрозами і сильними муками до ідолопоклонства змушували, не підкорився - в ​​річку був кинутий і через утоплення помер, пристані досягнувши в Царстві Христовому.

Відповідно «Житія святих» Димитрія Туптала (Ростовського).

Зарваниця :: 7 травня - святого Сави Стратилата :: Сподобалось314


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×