Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 серпня 2014 р. 20:28:08

20 серпня Церква згадує прпмч. Дометія

20 серпня Церква згадує прпмч. Дометія

20 серпня Церква згадує прпмч. Дометія

Святий Дометій жив за царювання Костянтина Великого. Він походив з Персії, де його направили в християнство. Святий покинув сім'ю і нечестиву язичницьку вітчизну і відправився до кордону з Грецією в місто Нізібії. Там, в одному з монастирів, він був хрещений, а з плином часу і пострижений у ченці і жив там непорочно і в вимогливому пості.

Але завдяки бісу, інші ченці зненавиділи його, тому святий Дометій пішов в монастир святих страждальців Сергія і Вакха в містечко Феодосіополь. Там він наслідував життя архімандрита Нурвела, про якого кажуть, що 60 років він не їв нічого вареного, спав надзвичайно мало, ну і не лежачи, а стоячи, спершись на жезл. Архімандрит Нурвел проголосив преподобного Дометія дияконом, але коли святий дізнався, що його бажають змусити стати священиком, то пішов звідти. Святий Дометій усамітнився на одній з пустельних гір. Там він жив​​, служачи Богові, терплячи спеку, мороз і всі капризи погоди. Пізніше він увійшов в вертеп, де Ім'ям Христовим здійснював чудеса: майже всіх виліковував від недуг, звернувши їх у християнство.

Потім в цю місцевість відвідав Юліан Зрадник. Дізнавшись про діяльність святого Дометія, правитель віддав наказ закидати камінням. Слуги, зобов'язані були виконати безбожний указ, застали святого з 2-ма вихованцями, коли вони в піснях прославляли Бога. Так святий Дометій і його вихованці стали страдниками Христовими, будучи побитими камінням язичниками.

Повна версія за адресою:
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/192/

Часткова версія:
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/iWfH--p6Zdc

Зарваниця :: 20 серпня Церква згадує прпмч. Дометія :: Сподобалось276


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 75# Divens

Дивина тай годі що трапляється із святими людьми. Це дивно. Це цікаво. Я дуже - дуже радий. Веселості не має меж. 75# Divens
Коментарій

Від користувача 76# Klas

Без меж радий! Підтримую. Слава отцю небесному. 76# Klas
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×