Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 серпня 2014 р. 20:57:07

Святий мученик Еміліян

Святий мученик Еміліян

Святий мученик Еміліян,

Святий мученик Еміліян, слов'янин, постраждав за Христа за царювання імператора Юліана зрадника «361-363». Бажаючи повернути в Римській імперії культ язичницьких богів, Юліан розіслав в усі області указ, згідно з яким всі християн слід було карати.

Святий Еміліян був рабом місцевого градоначальника і прихованим християнином. Обурений жорстоким указом, святий Еміліян просочився в язичницьке капище, розбив молотком статуї ідолів, перевернув вівтарі, світло і вийшов, ніким не помічений. Скоро язичники побачили, що капище було розгромлене. Розлючена маса накинулася на 1-го селянина, щр ненавмисно проходив повж. Тоді святий Еміліан звучно крикнув, щоб не чіпали безвинного жителя нашої планети, і виголосив, що сам зруйнував капище.

За указом царя святого Еміліяна довго і безжально били, а потім засудили до спалення. Опинившись у вогні, він не помер. Полум'я обпалило багато тих язичників, які стояли навколо. Костер загас, святий Еміліян ліг на тліюче вугілля і з молитвою віддав дух Богу «† 363».

Повна версія за адресою:
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/193/

Часткова версія:
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/iWfH--p6Zdc

Зарваниця :: Святий мученик Еміліян :: Сподобалось403


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 77# AdamMickevyc

Скільки див робилося Богом із святими. Вогонь та Вода часті супутники чуд! 77# AdamMickevyc
Коментарій

Від користувача 78# Leleka

Справді скільки було вчинено чуд Богом. А часом так легко забувається. Особисто для тебе, для мене чуда. Не забувати про Божу силу.. 78# Leleka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×