Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 серпня 2014 р. 20:37:34

22 серпня - Святого апостола Матія

22 серпня - Святого апостола Матія

22 серпня - Святого апостола Матія

Святий апостол Матій народився у Вифлеємі. Ще в ранньому дитинстві він почав вчити священні книжки і Закон Божий під управлінням Симеона. Конкретно завдяки йому Матій жив вимогливо по заповідях Божих.

Пройшло 30 років з тих пір, як Господь Ісус Христос народився від Діви Марії. Прийшов час і Він хрестився у Івана Христителя і явивши Себе світові, зібрав учнів-майбутніх апостолів і проповідував про наближення Царства Небесного, створюючи безліч чудес. Святий Матій, почувши Його науку, покинув мирські турботи і приєднався до Його вихованців і послідовників і скрізь слідував за Всевишнім, насолоджуючись бачити Бога. Ісус, знаючи всі гріхи людської душі, бачив чистоту Матія і обрав його в 70-ти апостолів. Після мук, воскресіння і вознесіння Господа, його взяли в число 12-ти апостолів, на місце Іуди-зрадника. І пізніше при Зісланні Святого Духа на апостолів, Матія був з ними. Після чого апостоли кидали жереб, кому в якій країні проповідувати Слово Боже.

Матію випала Іудея. Там він і трудився, відвідуючи всі містечка і села, щоб поширити звістку про спасіння світу через Ісуса Христа. Не побоювався він проповідувати і язичникам. Святе Письмо говорить, що Матій проповідував і в Ефіопії, де сильно постраждав: його волочили по землі, били, стругали тіло сталевими кігтями, палили вогнем. Але Дух Святий підтримував його і він з радістю витерпів всі тортури.

Згідно деяким джерелам, Матій також проповідував у Македонії, де нечестиві греки вирішили випробувати силу його віри. Вони зловили його і примусили випити отруту, від якої люди ставали сліпими. Матій її випив і не осліп і, поклавши руки на постраждалих від цього зілля, Ім'ям Христовим зцілив більше як 250 мешканців нашої планети.

Біс не міг стерпіти такої зневаги. Він з'явився язичникам і віддав наказ знищити того, хто винищує поклоніння демонам. Вони бажали зловити святого, та три дні невдало відшукували його, адже апостол став для них невидимим. Пізніше він сам прийшов до них і віддався в їх руки. Вони зловили його і кинули до в'язниці. Там Маію зявились демони, злісно скрегочучи зубами. Пізніше вночі йому з'явився Господь звільнив його від кайданів і відкривши двері в'язниці, випустив на волю. Настав день, і апостол з великим завзяттям і неодмінно безбоязно почав проповідувати народові. Посеред натовпу були надзвичайно жорстокі люди, що не вірили святому і розсердилися і вирішили знищити його. Як тільки вони наблизилися до нього, земля поглинула їх. Всі хто бачили це, злякалися і прийняли Хрещення.

Тоді апостол повернувся до Юдеї і майже всіх синів Ізраїлевих направив до Христа, проповідуючи їм Слово Боже, підкріплене явними чудесами: Ім'ям Христовим Матій давав зір сліпим, слух глухим, кривих віпростовував, вмираючих до життя віддавав, виганяв демонів, прокажених очищав. Матій іменував Мойсея святим і закликав дотримуватися Закону, бо він приніс людям від Бога на скрижалях його. У той же час він вчив вірувати в Христа, на Нього вказував Мойсей, якого пророкували пророки Йова.

У той час первосвящеником в Юдеї був Анан, що ненавидів Христа і лаяв його Ім'я, переслідував християн. Він віддав наказ скинути з даху церкви святого апостола і брата Ісуса Якова, від чого він і загинув. І от Матій проповідував Слово Боже в Галілейських синагогах, засліплені злістю іудеї зловили апостола і привели його до Анана. Первосвященик зібрав синедріон, віддав наказ привести апостола і звернувся до розлюченого натовпу, іменуючи Ісуса Христа самим єретиком в історії, бо Він насмілився іменувати Себе Сином Божим, що було нечувано, Він проповідував Сам від Себе, присоромлював фарисеїв і книжників, іменував їх лицемірами і за це він і постраждав. Правитель закликав Матія скоритися закону Мойсея, якщо він і в подальшому буде величатися християнином, його покарають.

Матій вимовив, що величатися християнином - велика честь для нього. Він запропонував суду і людям слухати, чому його проповіді - істина.

Правитель погодився. Апостол почав пояснювати Старозавітні прототипи і пророцтва про Ісуса Христа, як Господь обіцяв Аврааму, Ісааку та Якову з родом їх, який благословить всі племена земні, про що і Давид пророкував у власних псалмах, про Якого пророки Ісая та Мойсей пророкували. Але такі висловлювання розгнівали Анана і він звинуватив Матія в посяганні на закон.

Він віддав наказ відкрити книжку Закону та вголос прочитати: «Хто буде обмовляти Бога власного, той буде мати гріх важкий і зобов'язаний бути побитий камінням, тому не жалкуйте його і так викоріните зло в Ізраїлю» «пір. Лев.24: 15-16). Як завершили читати, первосвященик засудив побити Матія.

Як тільки святого повели на страту, Матій виголосив юдеям: «Лицеміри Правдиво говорить про вас пророк Давид, маса накинулася на душу праведника і судять кров безневинну». Після таких його слів, за законом, два очевидці поклали руки на його голову і свідчили, що він хулить Бога, Закон Його Мойсеїв. Вони ж перші кинули в нього каміння і святий просив, щоб його поховали з 2-ма каміннями - свідченням його катувань за Христа. Потім кидали в нього каміння, а святий піднявши руки, віддав дух. Злочинним іудеям було мало цих знущань, тому вони після смерті мученика відрубали йому голову. Так святий закінчив власний земний шлях. Богобоязливі ж християни брали тіло його і з почестями поховали, вихваляючи Бога.

Повна версія за адресою:
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/194/

Часткова версія:
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/iWfH--p6Zdc

Зарваниця :: 22 серпня - Святого апостола Матія :: Сподобалось288


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 79# kEYgEN

Доречі дуже часто відбувалося чудо поглинання людей землею які шкодили тому чи іншому святому. Це диво. 79# kEYgEN
Коментарій

Від користувача 80# Nibiro

Дивні речі робилися апостолами. 80# Nibiro
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×