Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 серпня 2014 р. 19:49:34

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці.

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці.

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці.

28 серпня по новому стилю і 15 серпня по старому стилю Церква відзначає свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Успіння Богородиці - свято, присвячене події, яке не описується в Біблії, але про яке знаємо завдяки Переданню Церкви. Саме слово «успіння» на сучасну мову можна перекласти як «смерть».

Пресвята Матір Божа після вознесіння Ісуса, залишилася на піклування апостола Іоанна Богослова. Коли король Ірод піддав гонінню християн, Богородиця віддалилася спільно з Іоанном в Ефес і жила там в будинку його батьків.

Тут вона безперервно молилася про те, щоб Господь пошвидше взяв її до себе. Під час однієї з таких молитов, яку Богородиця скоювала на місці вознесіння Христа, їй з'явився архангел Гавриїл і сповістив, що через три дні закінчиться її земне життя і Господь візьме її до себе.

Перед кончиною Пресвята Діва Марія бажала побачити всіх апостолів, які до того часу розійшлися по різних місцях проповідувати християнську віру. Це, бажання Богородиці виповнилося: Святий Дух дивним чином зібрав апостолів біля ліжка Пресвятої Богородиці, на якому вона молилася і чекала власної кончини. Сам Спаситель в оточенні ангелів зійшов до неї, щоб взяти її душу з собою. Пресвята Богородиця звернулася до Бога з молитвою і просила благословити всіх що почитатимуть Її пам'ять. Вона також проявила величезне смирення: досягнувши святості, з якою не зрівняється жодна людина, будучи Чеснішою від Херувим і найславнішою від Серафим, вона молила Сина Власного захистити Її від чорної пекельної сили, і від митарств, які проходять по смерті будь-якої душі. Побачили апостолами, як Богоматір відрадно віддала Свою душу в руки Бога, і негайно пролунав ангельський спів.

Після кончини труну з тілом Пречистої Діви була віднесена апостолами до Гефсиманії і там похована в печері, вхід якої завалили камінням. Після похорону апостоли ще три дні залишалися у печері і молилися. Запізнився до поховання апостол Фома і був так засмучений тим, що не встиг поклонитися праху Богородиці, що апостоли дозволили відкрити вхід до печери і могилу, щоб він міг вклонитися святим останкам. Відкривши труну, вони побачили, що там немає тіла Богородиці і, таким чином, упевнилися в її дивовижному тілесному взятю на небо. Вечером такого дня присутнім на вечерю апостолам з'явилася Сама Матір Божа і вимовила: "Радуйтесь! Я з вами - в усі дні".

Кончину Богородиці Церква іменує успінням, але не загибеллю, це не рядова людська погибель, коли тіло повертається в землю, а дух - Всевишного, і тому не торкнулася Благодатної смерть. «Переможені закони природи в Тобі, Діва Чиста, - оспівує Свята Церква у тропарі свята, - в народженні зберігається дівоцтво, і зі смертю змішується життя: будучи присутнім по народженні Дівою і по смерті Живою, Ти рятуєш постійно, Богородиця, спадщина Твоя». Вона тільки заснула, щоб у ту ж мить прокинутися для проживання вічноблаженно і після 3-х днів з нетлінним тілом вселитися в небесне нетлінне житло. Вона спочила солодким сном після обтяжливого неспання, Її многоскорбне життя і «преставилася до життя», іншими словами Джерела Життя, як Матір Життя, позбавляючи молитвами Своїми від погибелі душі земнородних, вселяючи в них Успінням Своїм відчуття наперед життя вічоного.

https://www.youtube.com/embed/EFoy2HOjxFY

Зарваниця :: Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці. :: Сподобалось347


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 89# Prolisok

Одне із найвеличніших свят Християнчтва. Як мало я знав про нього. Зараз дивуюся. Як можна стільки чуд вмістити за таке коротке життя. Але вони були вміщенні із життям владичиці небесної! Похвала і слава тобі Матінко Божа! 89# Prolisok
Коментарій

Від користувача 90# Ankora

Вкотре читаю чи дивлюсь про Успіння Богородиці і дивуюся. Наскільки величні дива коїлися. Згадати навіть це саме перенесення апостолів із різних куточків Землі до одра Богородиці. Або покарання за те що чоловік хотів перекинути гріб. Божа воля з нами і завжди діє. Правда в суперечках чи бідах незначних ми забуваємо що він любить нас - Бог нас Ісус. 90# Ankora
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×