Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 серпня 2014 р. 21:59:58

Мученик Диомид

Мученик Диомид

Мученик Диомид

Диомид лікар

Мученик Диомид народився в Тарсі Кілікійській, за професією був лікарем, а по вірі християнином і лікував не тільки від тілесних, а й від душевних хвороб. Багатьох язичників він просвітив вірою в Христа і хрестив. Церква вшановує його як цілителя і закликає його ім'я при здійсненні таїнства Єлеопомазання.

Святий Диомид багато подорожував, звертаючи людей до істинної віри. Коли він прийшов до міста Никеї, імператор Діоклетіан (284-305) послав воїнів взяти його. Дорогою з Нікеї в Нікомідію він зійшов з воза, щоб помолитися, і помер. На доказ виконаного доручення вояки відрізали йому голову, але самі осліпли. Диоклитиан наказав віднести голову назад до тіла. Коли воїни виконали наказ, вони прозріли і увірували в Христа.

https://www.youtube.com/embed/EtlWOn-Wkrk

Зарваниця :: Мученик Диомид :: Сподобалось326


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 94# Ranok

Слава Ісусу Христу. Цікаві Факти. Дуже дякую. 94# Ranok
Коментарій

Від користувача 95# Krolikus

Це справжнє диво. 95# Krolikus
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×