Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 серпня 2014 р. 20:30:29

Зарваниця

Зарваниця

Зарваниця

В історичних джерелах поселення Зарваниця «нині це село Теребовлянського р-ну Тернопільської області» згадується з 1458 року. Походження цього поселення вузько переплітається з історією монашого життя на даній місцевості України, яке можливо з'явилося наприкінці ХІ століття.

Однією з найпоширеніших версій походження назви села є легенда про ченця, який втікаючи від нападу недругів на його монастир. Де той монастир знаходився - не відомо. Можливо в Києві, а можлово і в іншому місці. Стомлений і поранений, він дійшов до річки, де напившись води і обмивши свої рани, після подячної молитви заснув. І ось, у сні він побачив, як до нього наблизилася Пресвята Богородиця в оточенні ангелів і благословивши його, покрила своїм омофором.

Прокинувшись, монах побачив ясне світіння: над джерелом блищала ікона Пресвятої Богородиці. Впавши на коліна, він палко молився, Пресвятій Богородиці що обрала це місце під свого заступництво.

https://www.youtube.com/embed/IZfAt7700pU

Зарваниця :: Зарваниця :: Сподобалось350


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 97# Slish

А я чула про іншу історію. Що назва містечка Зарваниця погодить від того що "Монаха Зорвався зі сну". Кажуть так горворили колись. 97# Slish
Коментарій

Від користувача 98# Erik

Я такж чув. Справжнє диво. 98# Erik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×