Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


31 серпня 2014 р. 13:24:28

Мученик Андрій Стратилат.

Мученик Андрій Стратилат.

Мученик Андрій Стратилат.

Мученик Андрій Стратилат був воєначальником в римських військах за правління правителя Максиміана «284-305 роки». За його хоробрість, непереможність і справедливість святий був любимий в римських військах. Коли незліченне перське військо вторглося в сирійські межі, правитель Антіох доручив святому Андрію управління римськими військами, давши йому титул "Стратилат", тобто. Головнокомандуючий. Святий Андрій обрав собі маленький загін мужніх бійців і виступив назустріч супернику. Його бійці були язичниками. Сам святий Андрій ще не приймав Хрещення, але увірував в Ісуса Христа. Перед сутичкою він доводив бійцям, що язичницькі боги - демони і підтримки в битві надати не можуть. Він проповідував їм Ісуса Христа, всесильного Господа Неба і землі, який подає допомогу всім віруючим в Нього. Бійці вступили в сутичку, закликаючи на допомогу Спасителя. Маленький загін довів до втечі незліченне військо персів. Святий Андрій повернувся з походу зі славою, здобувши повну перемогу. Але заздрісники донесли правителеві Антіоху, що він - християнин, який звернув у свою віру підлеглих бійців. Святий Андрій був викликаний на трибунал, і там він підтвердив свою віру в Христа. За це його піддали тортурам. Він сам ліг на розпечене мідне ложе, і, як тільки звернувся про допомогу до Бога, ложе охололо. Бійців розіп'яли на деревах, але ніхто з них не відрікся від Христа. Заточивши святих у в'язницю, Аітіох послав донесення імператору, не наважуючись сам заподіяти смерть прославленого бійця. Правитель знав, як військо любило святого Андрія, і, боячись обурення, послав указ вивільнити страждальців, і приховано наказував під будь-яким приводом карати кожного порізно.

Звільнившись, святий Андрій спільно з бійцями прийшов в місто Тарс. Там їх хрестив місцевий єпископ Петро і єпископ Верійський Нон. Потім бійці перейшли в місцевість Таксанати. Антіох написав листа правителю Кілікійської області Селевку, щоб той під видом погоні знамена наздогнав дружину святого Андрія та умертвив їх. Селевк наздогнав страждальців, що зупинилися в ущелинах гори Тавра, де їм за об'явленням належало постраждати. Святий Андрій, іменуючи бійців своїми братами і дітьми, закликав їх не боятися погибелі. Він молився за всіх, хто буде чинити їм пам'ять, і просив Бога відправити людям лікарське джерело на місці, де проллється їх кров. Під час даної молитви мученики були усічені клинками «† близько 302 років». В цю мить із землі почало текти джерело. Єпископи Петро і Нон, які з кліриками приховано слідували за дружиною святого Андрія, поховали їх тіла. Один з кліриків, з давнього часу страждав від злобного духу, напився з джерела води і відразу зцілився. Слава про це рознеслася посеред навколишніх мешканців, і вони стали прибувати до джерела і, по молитві святого Андрія і постраждалих з ним 2593 страждальців, отримували благодатну допомогу від Господа.

https://www.youtube.com/embed/ZxqZLyKRlRA

Зарваниця :: Мученик Андрій Стратилат. :: Сподобалось299


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 16# ACho

Завжди дивувався святим мученикам які були бійцями. Скільки волі та мужності потрібно для цього. 16# ACho
Коментарій

Від користувача 50# ASoEto

Дуже цікаво. Спасибі що розмістили. 50# ASoEto
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×