Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 вересня 2014 р. 20:23:52

Святий Пій X

Святий Пій X

Святий Пій X

Папа, єпископ Мантуї, патріарх Венеції і кардинал

Джузеппе Мелькіор Сарто з'явився на світ 2 червня 1835 в Риезе, близько Тревізо. Був нащадком листоноші і кравчині. Навчався в церковних семінаріях в Тревізо і Падуї. У 1858 році прийняв чин священика і працював у Венеції. У 1875 році призначений ректором семінарії в Тревізо. У 1884 році став єпископом Мантуї. Лев XIII вручив йому в 1893 році кардинальську шапку і в 1893 році проголосив його патріархом Венеції.

Після смерті Лева XIII хід конклаву був порушений втручанням архієпископа Краківського кардинала Яна Пузини, який від прізвища австрійського правителя поклав вето на кандидатуру Рамполли, що отримав в ході голосування 31 голос (Пій X). Виборці виказали різне обурення, проте підкорилися волі правителя. 4 серпня 1903 50 голосами папою був обраний патріарх Венеції, міста, в якому вплив Австрії було дуже значущим. Сівши на престол святого Петра, Пій Х проголосив кардинала Меррі дель Валя муніципальним секретарем Ватикану. Він істотно перевершував новообраного папу політичним експериментом і майстерністю орієнтуватися в хитросплетіннях дипломатичних взаємин. Меррі дель Валь числився з впливом і тримався консервативних впливів супроти модернізму.

В області соц взаємин і церковної витримки він був прихильником жорсткої Пакши. Як скоро після прийняття французьким парламентом «Закону про філію церкви від країни» (9 грудня 1905) загострилися справи апостольської головного міста з Францією, Меррі дель Валь схилив Пія Х взяти в борг непримиренну угоду, в тому числі і вартістю значимого зубожіння французького духовенства. Інший проблемою, яка заманила інтерес Пія Х і його службовців, було свіжий філософсько-релігійний рух, іменований модернізмом і виголошував потребу оновлення церковної ідеології і влаштування її змісту та мови до виду ідей людини XX століття. Про перебудову замислювався пізніше Лев XIII, однак його програма була сконцентрована на відновленні звичаїв лицарської схоластичної філософії.

Модерністи знаходили наснагу в прогресивній філософії. Пій Х відійшов від програми власного предка і 8 вересня 1907 святково засудив модерністів. Стартувало інспіроване Ватиканом грізне переслідування модерністів: в брехні підозрювався будь який адепт духовенства, який хоч одиничним одним словом висловив власну симпатію стосовно модернізму. З ініціативи папи була створена спеціальна організація, яка промишляла збиранням інформації і обмов, на базі яких церковна екзекуція карала обвинувачених в «новітньої брехні». Погибель Пія Х і правило 1 вселенського собору послабили даний розворот до лицарських способів інквізиції, проте бій ватиканських установ з зазіханнями осучаснити ідею і текстуру католицизму тривала по II Ватиканський собор (1962-1965). Пій XII в 1951 обрав Пія Х в числ блаженних, а в 1954 заявив його святим.

https://www.youtube.com/embed/m2GSq-0rwEw

Зарваниця :: Святий Пій X :: Сподобалось347


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 4# antyshuuk

Браво. Вічно живий Папа. 4# antyshuuk
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×