Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 вересня 2014 р. 21:15:29

Священномученик Іриней Ліонський

Священномученик Іриней Ліонський

Священномученик Іриней Ліонський

Священномученик Іриней, єпископ Ліонський, народився в 130 році в місті Смирні. Слідом за тим він отримав хороше виховання, дослідивши поезію, філософію, риторику та інші науки, які були важливими для світської молоді. Його наставником в християнському вченні був вихованець апостола Іоанн Богослов - святитель Святий Полікарп (пам'ять 23 лютого). Адже він хрестив юнака, висвятив його потім у пресвітера і послав в Галльський град Лугдун (зараз Ліон у Франції) до старенького єпископа Пофіна. Скоро святому Іринею було дано серйозне завдання: принести святому Папі Римському Єлевферію (177-190) листок сповідників. В тюрми заключені були християни. В 178 році, через рік після мученицької кончини єпископа Пофіна, святитель Іриней був обраний єпископом міста Лугдуна. "У короткий час, - писав про нього святитель Турський, - він власною проповіддю перетворив цілий Лугдун в град християнський!" Як тільки припинилися гоніння на християнин, святитель виклав православне віровчення в одному з основних своїх творінь із заголовком: "Викриття і спростування лжеіменного пізнання", або коротше: "5 книжок супротив єресей". У той час з'явився розряд благоговійно-філософських гностичних навчань. Гностики (від грецького слова "гнозис" - "пізнання") вчили, ніби Господь не має можливість втілитися, так як матерія недосконала і вважається носієм зла. Спільно з Ним із Божества виходить ієрархічний розряд сил (еонів), сукупність яких складає "плірому", тобто "повноту". Світ створений не Всевишнім, а еонами або "деміургом", який нижче "пліроми".

https://www.youtube.com/embed/GVSl-DCEb7I

Зарваниця :: Священномученик Іриней Ліонський :: Сподобалось300


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 96# Voron

Бог завжди посилав таких людей для спасіння душ людських. 96# Voron
Коментарій

Від користувача 63# VelykyjPerepoloh

Шкода що відомо мало про святого цього 63# VelykyjPerepoloh
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×