Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 вересня 2014 р. 14:52:13

Варфоломій апостол

Варфоломій апостол

Варфоломій апостол

Єдине, зрозуміло буквально, про нього в Святому Писанні. Він один із 12-ти апостолів. Його прізвище утворене від прізвища засновника і значить «нащадок Толомео», і вчені вважають, ніби він згадується в писанні про Кани Галілейської, про який Ісус каже «Ось справжній ізраїльтянин, в якому не має лукавства». Приголомшений Варфоломій поставив запитання: «Звідки Ти знаєш мене? Ісус промовив йому в протест: до того ніж Філіп покликав тебе, як ти був перед смоковницею, Я бачив тебе».

У Римському мартирологу вказується, ніби Варфоломій проповідував в Індії та Вірменії, в якому місці з нього заживо здерли шкуру і в якому місці він був обезголовлений владикою Астягом в Дербенті біля Каспійського моря.

Зазвичай кажуть, ніби він проповідував ще в Абанополісі на західному узбережжі Каспійського моря, в Месопотамії, Персії та Єгипті. Благочестивий пише, ніби Пантен Олександрійський (II століття) відшукав в «Індії» Євангеліє від Матфея, яке приписують Ватоломею, прописане єврейською мовою. Євангеліє від Варфоломія говорять апокрифічним, воно було засуджено в указі Псевдо-Геласія.

Його останки, як кажуть, були поховані на півострові Ліпарі, потім перенесені в Беневенто, Італія, а потім у Рим, в якому місці перебувають в даний момент з церкви непорочного Варфоломія в Исола, на Тібру. Одну руку в XI столітті дружина короля Канута, цариця Емма передала в Кентербері.

https://www.youtube.com/embed/030xz74xJUE

Зарваниця :: Варфоломій апостол :: Сподобалось383


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 89# Prolisok

Цікаві факти про апостола Варфоломея. Шкода що його так зорштоко закатували. 89# Prolisok
Коментарій

Від користувача 52# Podor

А мене відео сподобалось. 52# Podor
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×