Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 вересня 2014 р. 17:09:46

Мученики Адріан і Наталія

Мученики Адріан і Наталія

Мученики Адріан і Наталія

Подружя Адріан і Наталія жили в містечку Нікомидії в Віфінській області Малої Азії. Адріан був язичником і працював держслужбовцем правителя Максиміана Галерія (305-311 рр.), Гнобителя християнин. Наталія була прихована християнка. Під час гонінь близько Нікомидії в гроті ховалося 23 віруючих. Їх зловили, судили, катували і примушували принести жертву богам. Пізніше їх повели в судову палату, щоб зробити запис їх прізвища. Тут перебував начальник палати Адріан, який задав питання їм, яку заслугу чекають вони від власного Господа через муки. Вони дали відповідь йому: «Не бачило такого око, не чуло вухо, і не перебувало цо на серці людини, що приготував Господь тим хто обожнює Його» (1 Кор. 2, 9). Почувши це, Адріан виголосив переписувачам: «Запишіть і моє прізвище спільно з ними, тому що я - християнин». Адріана посадили в тюрму. Правитель рекомендував йому закреслити прізвище з переліку християнин і попросити помилування. Адріан переконав його, що він не збожеволів, а знайшов особисте переконання. Виповнилося йому тоді 28 років.

Дізнавшись все, що трапилося, Наталія поквапилася до в'язниці. Як тільки ув'язнених християнин присудили до страти, Адріана випустили на маленький термін додому, щоб він сказав своїй дружині про все. Побачивши Адріана, Наталія жахнулася, і подумала що він відмовився від Христа і нехотіла пускати його в дім.

Повернувшись до в'язниці, Адріан спільно з іншими страдниками був підданий жахливим катуванням: страждальцям перебивали кістки молотками від чого ті сильно мучились. Скоро черга дійшла до Адріана, дружина побоювалася, щоб чоловік її не змалодушив і не відмовився від Христа. Вона підтримувала Адріана. Помер невинний Адріан спільно з іншими страдниками в 304 році. Як тільки тіла почали спалювати, піднялася буря і вогонь гаснув, кількох катів знищила блискавка.

Тисячник армії бажав повінчатися на Наталії, яка була ще юна. Ще перед загибеллю Адріана Наталія благала його молитися, щоб їй неможливо було більше вийти заміж. Тоді Адріан з'явився їй у сні і промовив, що скоро вона піде за ним. Так і сталося: Наталія померла на гробі свого чоловіка в передмісті Візантії, куди його тіло перенесли християни.

https://www.youtube.com/embed/6tg5CKkHcfA

Зарваниця :: Мученики Адріан і Наталія :: Сподобалось296


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 3# Avatar

Це справжній приклад подружя що живе по законам Божим. В наш час такі приклади теж потрібні. 3# Avatar
Коментарій

Від користувача 84# Etno

Скільки було замучено таких хороших людей колись. Нам потрібно мати жаль за ними та розуміти їхню мету. 84# Etno
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×