Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 вересня 2014 р. 21:37:15

Святой Августин, єпископ Іппонійський

Святой Августин, єпископ Іппонійський

Святой Августин, єпископ Іппонійський

Пам'ять святогоо святкується 15/28 червня.

Зараз наша Церква шанує пам'ять однієї з найвидатніших персон - святого Августина, єпископа Іппонійського. Його життя ознаменувалося великими подіями, і власними богословськими роботами.

З'явився невинний Августин в 354 році в Нумидии Північній Африці(нинішній Алжир). З раннього дитинства він відрізнявся проникливістю і незвичайною любов'ю до пізнань. Вчив філософію і риторику в Карфагені. Володіючи дуже діяльною і незалежною особистістю, в студентські роки вів досить вільний спосіб життя. Того періоду став прихильником єретичної течії маніхейства.

Пізніше, в 383 році святий Августин відправляється в Рим і в Медиолан (нинішній Милон) для роботи вчителем. Слідом за тим його зачарувала ще одна харизматична персона, архієрей міста преподобний Амвросій. Святий Августин охрестився спільно зі своїм сином і став подвижником християнського вчення.

В 387 році повернувся в Африку, а в 391 році був висвячений в ієрейський чин у м. Гіппо, єпископом якого став в 396 році. З тих часів святий Августин присвятив усе своє життя турботам про єпархії і антіеретічні боротьби, в індивідуальності супротив манихеев. Згідно з переказами, він в тому числі і реалізував церковне вчення для такого, щоб посприяти власній пастві. Святий ще був великим аскетом.

https://www.youtube.com/embed/S93k3vZyxC8

Зарваниця :: Святой Августин, єпископ Іппонійський :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 70# Kirylik

Гарне ім'я святого. Дякувати Богу що були такі люди - направляли на шлях добрий. 70# Kirylik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×