Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 вересня 2014 р. 19:47:58

Патріархів царгородських, святого Олександра, Івана і Павла

Патріархів царгородських, святого Олександра, Івана і Павла

Патріархів царгородських, святого Олександра, Івана і Павла

Святий Олександр мав 73 роки, як скоро його обрали царгородським патріархом. Але він ще 20 років управляв патріархатом у неспокійну епоху єретика Арія, який заперечував божество Ісуса Христа. Олександр жертовно діяв над порятунком довірених йому душ і направляв до Христової віри майже всіх язичників.

Одного разу під час диспуту між християнськими богословами і поганськими філософами Олександр вніс пропозицію язичникам обрати зі свого середовища найученіших мужів. І скоро той почав говорити, Олександр раптово повелів йому: "Силою Ісуса Христа наказую тобі замовкнути!". Після даних слів філософ не зміг вимовити ні слова, поки Олександр дозволив йому розмовляти. Напевно Боже чудо вплинуло на язичників дуже сильно. Представник патріарха Олександра брав участь у Вселенському Соборі 325 року в Нікеї. Закінчив Олександр своє праведне життя 340 року.

Спільно зі св. Олександром, Храм згадує у церковному богослужінні ще 2-х інших патріархів, а конкретно Івана ІІІ і Павла IV. Патріарх Іван з'явився в Азії, в містечку Антіохії, і перед висвяченням на священика був захисником. Антіохійський патріарх послав його, як власного представника, в Царгород, в і в цьому місці він скоро став популярний як "грамотій схоластик". Як тільки він видав збірку канонів церковного права, на нього направив інтерес імператор Юстиніан і в 565 році покликав його на Константинопольського патріарха. У час свого урядування він збільшив і відредагував свою збірку церковних канонів, додав до неї кілька розділів з цісарського цивільного права і цим підготував видання важливої книги церковних законів, що відома в Східній Церкві як "Номоканон". Св. патріарх Іван ІІІ помер 577 року.

У 780 році Царгородським патріархом став Павло IV Новий, що походив з грецького острова Саламіни. Коли цариця Ірина стала управителькою держави, патріарх Павло старався про віднову пошанування святих ікон. Згодом він зрікся престолу і в 784 році пішов до монастиря. Аж до своєї смерті він заохочував єпископів Другого Вселенського Собору в Нікеї, щоб осудили іконоборчу єресь, що врешті й відбулося 787 року. Останні дні свого святого життя патріарх Павло провів у пості і сердечних молитвах.

https://www.youtube.com/embed/vptwAEhlsgE

Зарваниця :: Патріархів царгородських, святого Олександра, Івана і Павла :: Сподобалось389


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 66# Krolos

Дивні речі Бог робить руками святих. 66# Krolos
Коментарій

Від користувача 26# Neuch

Господи помилуй нас грішних. Не забувай нас у скорботах. Не гнівайся на нас. 26# Neuch
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×