Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 вересня 2014 р. 19:42:27

15 вересня - пам'ять святого мученика Маманта

15 вересня - пам'ять святого мученика Маманта

15 вересня - пам'ять святого мученика Маманта

Святий мученик Мамант з'явився в Пафлагонії. Предки його були богобоязливими і авторитетними людьми, яких запрошували в Феодотію і Руфіною. Через сповідання віри їх зловили язичники і посадили до в'язниці. Руфіна перед тим народила сина. Через деякий час, предки були страчені, а немовлятко виховала одна богобоязлива вдовиця. Ще в молоді роки Мамант направив до Христа майже всіх власних ровесників, через що був підданий жорстоким мукам. Його засудили до втоплення в морі. Однак архангел Господній чудесним чином звільнив його і привів на сушу біля містечка Кесарії. Тут він зробив собі келію, в якій проводив молитовне життя посеред диких звірів, що не чіпали святого. Слава про нього зростала, і його знову схопили. У в'язниці, куди невинний Мамант був кинутий, загинули від голоду 40 арештантів. Згідно молитвам святого влетів в віконце голуб і приніс усім їжу, а вночі двері в'язниці самі відчинилися - і в'язні вийшли на волю. Сам святий Мамант хотів дати життя заради Христа і продовжував спокійно чекати власної долі. Його вивели на манеж цирку і відпустили диких звірів, проте вони не торкнулися святого, в тому числі стали лащитися до нього. Тоді Вотан з язичницьких жерців вразив святого мученика тризубом. В давнину наші предки іменували святого Маманта мамонт-овчарник і вважали його заступником овець і кіз. Ідею про дане заступництво непорочного Маманта вийшло з оповіді про його життя. У житії помічається, коли святий Мамант жив на самоті, то йому особливу послугу надавали дикі кози. Вони самі прибували до нього, і він доїв їх і підготовляв сири, якими не тільки сам годувався, але торгував ними, роздаючи виручені кошти бідним.

https://www.youtube.com/embed/gVgH-BFMzss

Зарваниця :: 15 вересня - пам'ять святого мученика Маманта :: Сподобалось296


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 33# Tvarinka

Всіх святих люблять звірі. Це справжній Божий дар. Чудесний святий. 33# Tvarinka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×