Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 вересня 2014 р. 20:17:51

Священномученик Вавила і з ним три Урван, Прілідіан, Епполоній і мама їх Христодула

Священномученик Вавила і з ним три Урван, Прілідіан, Епполоній і мама їх Христодула

Священномученик Вавила і з ним три Урван, Прілідіан, Епполоній і мама їх Христодула

Священномученик Вавила і з ним три Урван, Прілідіан, Епполоній і мама їх Христодула здобули мученицьку кончину при Декіі (249 - 251). Під час власної присутності в місті Антіохії правитель зробив велике свято в честь язичницьких богів. Одночасно з цим невинний і благочестивий єпископ Антіохійський Вавила скоював в храмі Священну літургію; він молився за власну паству і вчив її хоробро терпіти всі випробування Христа. Після огидного ідолослужіння Декій, бачити виконання Священних Таін Евхарістії, прийняв рішення зайти до церкви і власним відвідуванням зганьбити Святиню Господню. Про це доповіли єпископу, і він, не бажаючи пустити грішника до церкви Всемилостивого Бога, вийшов йому назустріч і зупинив його на порозі церкви. Правитель спробував підійти до церковних дверей, але святий Вавила рукою відштовхнув його, і правитель змушений був відмовитися від власного плану. Він бажав помститися святому, однак, бачачи багато християнин, передумав.

На іншій день обурений правитель віддав наказ спалити християнську церкву, а єпископа Вавіла привести до нього. На питання про те, яке мав святий право образити монарші амбіції, не впустити правителя до церкви і не проявити йому належне поклоніння, святий єпископ відповідав: "Якщо хтось бунтується проти Господа і бажає нанести образу Його святині, той ніяк не тільки шляхетних почестейне отримає, але робиться противником Бога".

Правитель затребував, щоб святий єпископ вклонився богам його і таким чином відкупив гріх, а по іншому він буде страчений, проте, упевнившись, що страждалець залишається жорстким у власній вірі, віддав наказ воєначальнику Вікторину одягнути на нього тяжкі ланцюги і з соромом вести містом. Та напевно святий страждалець відповідав: "О, правитель, для мене дані ланцюги як почесть, як для тебе твоя найвища корона, а муки через Христа для мене приємні, як мила тобі твоя королівська адміністрація; погибель через Вічного Царя для мене бажана, як для тебе твоє життя".

На суді спільно з єпископом Вавилов перебували три молодих брата, які не залишали його і в найбільш важкі хвилинки. Побачивши їх, правитель поставив запитання: "Чиї діти?" "Напевно мої духовних чад, - відповідав святий, - я їх відродив благочестям, вигодував настановою, виплекав настановами, і ось в маленькому тілі перед тобою великі мужі й абсолютні християни. Перевір і побачиш".

Правитель спробував всі методи спокусити молодих людей і їх матір Христодулу до зречення від Христа, однак даремно. Тоді в люті він віддав наказ нанести будь-якому з них подряпини по кількості їх років. Молодшому зробили 12 ран, іншому - 10, а третьому - 7. Відпустивши матір і дітей, прислужник знову викликав святителя, він бажав обдурити його, сказавши, що його діти відмовилися від Христа. Але дана єресь була тут же розкрита і не принесла йому успіху. Тоді він в люті наказав привісити всіх страждальців на колоді і став палити їх полум'ям. Бачачи стійкість і мужність святих, правитель, засудив їх на мученицьку смерть чрез усікновення клинком.

https://www.youtube.com/embed/uJzepkxQM-8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Священномученик Вавила і з ним три Урван, Прілідіан, Епполоній і мама їх Христодула :: Сподобалось338


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 68# Pikasoo

І діти постраждали ради Бога. 68# Pikasoo
Коментарій

Від користувача 60# Raketa

Так. За ради Вінця мученицького ради Бога 60# Raketa
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×