Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 вересня 2014 р. 21:10:43

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пресвятої Марії

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пресвятої Марії

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пресвятої Марії

Пресвята Непорочна Богородиця з'явилася в той час, коли люди дійшли до таких кордонів високоморальної кризи, що не має куди вже. Кращі уми тієї епохи усвідомлювали і нерідко безперешкодно говорили, ніби Господь зобов'язаний вийти в світ, щоб поправити віру і не допустити смерті людської. Син Всемилостивий захотів для порятунку людей взяти людське єство, і Пречисту Діву Марію, єдину благородну помістити в Себе і здійснювати Потік чистоти і святості, Він обирає Собі Матір.

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії святкується Церквою, як день глобальних веселощів. В даний день, на етапі Старого і новоствореного завіту, з'явилася Преблагословенна Незаймана Богородиця, предуставленна одвіку Священним Промислом стати таємницею уособлення Господнього Слова - стати Матірю Спасителя, Бога нашого Ісуса Христа. Пресвята Непорочна Богородиця з'явилася в маленькому Галілейському місті Назареті. Опікунами її були праведні Іоаким з сімейства пророка і короля Давида і Анна з сімейства первосвященика Аарона. Сімейство було бездітне, так як свята Анна була неплідна. Досягнувши похилого віку, Іоаким і Анна не втрачали віри на милість Божу, міцно віруючи, що Всевишній все може, і Він має можливість дозволити неплодство Анни в тому числі і в старості, як колись дозволив неплідство Сарри, дружини патріарха Авраама. Святі Йоаким і Анна дали клятва присвятити Всевишньому для служіння в храмі дитя, яке їм дасть Бог. Бездітність значилося в єврейському народі санкцією Божою через гріхи, тому святі і праведні Іоаким і Анна терпіли несправедливі ганьбу від власних співгромадян. В Вотан з празником старий Іоаким приніс в Єрусалимський церкву власну жертву в дар Всевишньому, однак первосвященик не прийняв його, назвавши Іоакима недостойним, через його бездітність. Святий Іоаким в глибокому нещасті пішов у пустелю і слідом за тим зі сльозами молився Богу про дарування дитяти. Святая Анна, вийшла в Єрусалимський храм, і ридала, але не нарікала на Бога, а молилася, закликаючи на власну сім'ю співчуття Боже. Бог здійснив їх прохання, скоро святе подружжя домоглися в похилому віці заслужити добрим життям найвищого звання - бути опікунами Пресвятої Діви Марії, прийдешньої Матері Бога Ісуса Христа. Ангел Гавриїл приніс Іокиму і Анні втішну звістку: молитви їхні почуті Всевишнім, і у них з'явиться Преблагословенна Дочка Марія, що їм стане дароване позбавлення всьому світу. Пресвята Невинна Марія Власною чистотою і чеснотами випередила не тільки всіх людей, але і Ангелів, сталая живим храмом Божим.

Різдво Божої Матері ознаменувало пришестя спасителя, який скоро почав здійснювати великі діла і обітниці, та порятунок людей від рабства диявола. Ця подія наблизила на землі благодатне Царство Боже, царство правди, благочестя, чесноти і вічне життя. Матір Первонародженого всіх творінь вважається всім нам благодатною Мамтірю і милосердною Заступницею, до Якої ми безперервно вдаємося з синівською відвагою.

https://www.youtube.com/embed/WY8P6tIYg5I

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пресвятої Марії :: Сподобалось353


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 25# Kool

Пречиста діва Маріє моли Бога за нас грішних. 25# Kool
Коментарій

Від користувача 92# Kven

З днем народження Славна Наша Богородице. Прости та Благослови. 92# Kven
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×