Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 вересня 2014 р. 20:15:06

Святі праведні Іоаким і Анна

Святі праведні Іоаким і Анна

Святі праведні Іоаким і Анна

Праведний святий Іоаким, син Варпафіра, був нащадком короля Давіда. Правитель Давид, якому Господь сказав, ніби від насіння його нащадків з'явиться Спаситель Світу. Праведна Анна була дочкою Матфана і згідно батька була з коліна Левіна, а згідно матера - з коліна Юди. Дружини жили в Назареті Галілейськім. Вони не мали дітей до глибокої старості і все життя тужили про це. Їм доводилося терпіти зневагу і жарти, так як в той час бездітність вважалася соромом. Однак вони жодного разу не ремствували і лише сильно молилися Всевишньому, сподіваючись на Його Волю. Одного разу, під час величезного свята, дари, які святий Іоаким брав в Єрусалим для принесення їх Всевишньому, не були прийняті священиком Рувимом, який вважав, що бездітний чоловік недостойний приносити жертву Всевишньому. Це зовсім засмутило старого, і він, вважаючи себе найбільшим богопротивним з людей, прийняв рішення не повертатися додому, а поселитися на самоті в безлюдному місці. Його праведна дружина Анна, запитавши, якому приниженню піддавався її чоловік, стала в пості та молитві сумно благати Господа про дарування їй дитини. У безлюдній самоті і постничестві благав Господа і святий Іоаким. І молитви святих було почуте: їм двом Ангел Гаврііл сповістив про те, що з'явиться у них Дочка, Яку благословить цілий рід людський. Згідно веління Небесного Вісника, праведні Іоаким і Анна зустрілися в Єрусалимі, в місці, згідно обітниці Божій, у них і з'явилася Дочка, названа Марією.

Праведний Іоаким преставився через кілька років підчас, на 80-му році життя. Святая Анна померла 70-ть років, через два роки після нього.

https://www.youtube.com/embed/u2wR7fv0uAU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святі праведні Іоаким і Анна :: Сподобалось302


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 5# Hrestianin

Праведні Іоким та Анна моліться до Бога за нас грішних. Святі праведні. 5# Hrestianin
Коментарій

Від користувача 19# Kolibri

Спасибі за замітку. Дуже цікаво. 19# Kolibri
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×