Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 вересня 2014 р. 21:15:50

Страждалець Северіян

Страждалець Северіян

Страждалець Северіян

Святий страждалець Северіян (+320) отримав муки через Христа в Севастії Вірменській від правителя Лісія під час гоніння на християнин правителя Лікінія (307 - 324). Ще по власному мученицькому подвигу святий Северіян показав щире співчуття для 40-ка воїнів христовим, які постраждали через віросповідання Ім'я Христа. Він відвідував арештантів у в'язниці, закликаючи до мужності і стійкості. Чрез півроку після страдницької кончини страждальців на озері Севастійському (пам'ять 9 пані) Северіян був ще притягнутий до суду через віросповідання християнської віри і підданий жорстоким катуванням. Слухняний Волі Божій, святий Северіян під час мук закликав Бога, просячи в Нього терпіти муки і до кінцящоб увійти в царство Боже. Після витончених катувань, непереможений у власній вірі, невинний страждалець був повішений з кременем на шийці вниз головою на муніципальний стіні і преставився. Тіло його було перенесено Севастійськими християнами до його оселі, куди стікалися мешканці попрощатися з ним і благати його святих молитов. При цьому воскрес загиблий, проте ще непохованими прислуга святого Северіана, який, вставши зі смертного одра. Він прожив ще 15 років, нікуди не відлучаючись від місця поховання святого страждальця.

https://www.youtube.com/embed/WY8P6tIYg5I

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Страждалець Северіян :: Сподобалось310


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 76# Klas

Святі чуда творені через цього святого дивні. 76# Klas
Коментарій

Від користувача 35# Lazutchik

Милостивий до нас Господь через святих 35# Lazutchik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×