Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 вересня 2014 р. 21:55:36

Святі дівиці Минодора, Митродора і Нимфодора

Святі дівиці Минодора, Митродора і Нимфодора

Святі дівиці Минодора, Митродора і Нимфодора

Святі дівиці Минодора, Митродора і Нимфодора (305 - 311), сестри, походили з Віфінії (Маленька Азія). Відрізняючись особливим благочестям, сестри-християнки побажали оберігати непорочне життя і жодним чином не зустрічатися із святом. Вони обрали собі відокремлене місце в пустелі і проводили своє життя в діях посту і молитви. Про святе життя дівиць скоро поширилося, відповідно їх молитов стали відбуватися зцілення хворих. Віфінською областю керував у той час керівник Фронтон, який дав указ зловити сестер і привести до нього. Спочатку він намагався переконати їх відмовитися від Христа, обіцяючи великі почесті та нагороди. Однак святі сестри міцно сповідували пред ним свою віру, не погодились на розпорядження правителя, пояснивши йому, начебто вони жодним чином не дорожать швидкоплинним земними благам і готові померти через свого Небесного Жениха. Прийшовши в лють, керівник обрушив свій гнів на старшу з них - святу Минодору. Свята мужньо терпіла тортури і, врешті-решт, вигукнула: "Господи Ісусе Христе, втіхою серця мого, віра моя, прийми з миром душу мою!" і з даними словами віддала душу Всевишньому.

Через 4-ри дні привели на суд молодших сестер Митродора і Німфодора. Перед ними поклали для залякування зранене тіло старшої сестри. Дівиці плакали за нею, але були непохитні. Тоді піддали катуванням святу Митродору. Вона загинула, закликаючи згідно останнього подиху улюбленого нею Господа Ісуса Христа. Пізніше підвели третю сестру Німфодор. Перед нею лежали тіла закатованих старших сестер. Фронтон сподівався, що зможе злякати молоду дівчину. Роблячи вигляд ніби він жалкує про її молодоість і красу, він став ніжно умовляти поклонитися язичницьким богам, обіцяючи високі нагороди і почесті. Свята Нимфодора, не признала його промови, розділила долю своїх старших сестер. Вона була замучена ударами залізних прутів.

Тіла святих мучениць хотіли спалити на багатті, але дощ угасив розведений вогонь, а блискавка обпалила Фронтона і його слуг. Християни взяли тіла сестер і погребли з почестю близько Теплих вод в Піфіях (Віфінія). Часточка мощей святих мучениць зберігається на Афоні в Покровському храмі Руського Пантелеїмонова монастиря, а десниця святої Митродори розміщується на Святій Горі у монастирі Пантократор.

https://www.youtube.com/embed/h5d73Sq-2so

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святі дівиці Минодора, Митродора і Нимфодора :: Сподобалось356


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 21# Korason

Святії сестри сціліть наші грішні душі. моліть Бога про заступництво. 21# Korason
Коментарій

Від користувача 65# NeChuzoj

Справжнє чудо 65# NeChuzoj
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×