Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 вересня 2014 р. 22:57:34

Падре Піо

Падре Піо

Падре Піо

Відомий монах капуцин Падре Піо ще провістив замах на Папу Римського Іоанна Павла II (Папа Войтила). Падре Піо (в миру Франческо Форджіоне) з'явився в області Апулія (на півдні Італії в селищі Піетрелчіна - Pietrelcina) в 1887 році. Потім в 1916 році він перебрався в маленьке містечко Чин Джованні Ротондо - San Giovanni Rotondo, близько від містечка Лечче.

У сьогоденні в даній території, побудована велика інноваційна клініка. Падре Піо безперервно підсобляв звичайним людям, лікував їх, мав можливість передвіщати прийдешнє. Його вважали чудотворцем. Він користався великою любов'ю і пошаною з боку населення.

У 1918 році (20 вересня) у нього на кистях рук і ступнях ніг виникли криваві діри - стигмати, як у Ісуса Христа під час розп'яття. Стигмати ніяк не залишали Падре Піо 50 років, і пропали вони лише через 2 години по його смерті - 22 вересня 1968 року, під час його останної проповіді. Монах мав опширне взуття, так як його ноги безперервно кровоточили. На руках були надіті рукавички до пальців, які він знімав лише під час молебню.

За життя він зазнав гонінь найвищих церковних чинів і в тому числі мав домашній арешт. У 1922 році доктор Падре Джемеллі (Padre Gemelli), ректор інституту Cattolica в посланні до Римського Папи Pio XI позначив стигмати монаха як "істеричний парадокс". Після даного з 1922 по 1931 рр. Падре Піо заборонили "існувати священиком", нести службу і решта всященнодійств. У 1933 році він був реконструйований на власний "обов'язок". Пред загибеллю, 15 числа 1959 року народження, згідно звістці монсиньйора Luigi Villa, Падре Джемеллі (Padre Gemelli) поглиблено розкаявся у власних діяннях.

Падре Піо не раз екзаменували ватиканські мед комісії (було 23 комісій), які дійшли висновку, що природа виникнення стигмат - не піддається поясненню. Крім даних комісій він нікому не давав розглядати власні подряпини, і коли захворів на грижу, не дав згоду на спільний наркоз, так як не бажав, щоб лікарі доторкалися до його стигматів. Цікаво підмітити, що грижа, збережена доктором після операції в скляній склянці зі спиртом, дпо сих часів не володіє практично ніяких показників загнивання, і спирт давним-давно випарувався.

Він створив через власне життя дуже багато дивовижних речей. Від нього безперервно виходив специфічний запах, його ще нерідко споглядали в один і також час в 2-х зовсім різних місцях. У всьому світі є біля 210 пам'ятників, поставлених даному ченцеві. В Чині Джованні Ротондо раз на рік прибуває 7 млн​​ Чоловік. По проголошення Падре Піо в Святі про нього було 120 біографічних оповідань, а після присвоєння йому титулу Блаженного їх стало 200. У сьогодення в інтернеті є біля 3-х тисяч сторінок про даного святого на різних мовах. Прописавши в усякому західному інтернет-пошуковому двигуні слова "Padre + Pio" ми побачимо 66 тисяч link, а ввівши "San + Giovanni + Rotondo" - 7 тисяч link. У тому числі і в Китаї він поважається католиками.

Під час II Світової війни містечко, в якому жив монах, не було бомбардувань. Південноамериканські льотчики бачили, як тільки вони наближалися до даної території, то незрозуміло звідки пред літаком з'являлася фігура розгніваного монаха, і вони були зобов'язані поміняти курс. Після боротьби пілоти поїхали в Чин Джованні Ротондо і впізнали в Падре Піо того монаха.

Сам Папа Войтила три рази звертався до Падре Піо в Чин Джованні Ротондо. 1-ий раз, будучи юним священиком, в 1947 році. 2-ий раз - в ранзі кардинала.

3-ий раз - як Римський Папа. У 1962 році Войтила звернувся до ченця через підтримку, він був у той час єпископом містечка Кракова, однак распологався в той період в Римі, 17 листопада прийдешній Римський Папа відіслав лист на латинській мові, в якому благав його вознести моління через самопочуття однієї подруги польської дами, матері 4-х діток. У неї був рак гортані. Під час війни вона кілька років провела в нацистських таборах.

Падре Піо прочитав проповідь і вимовив: "Тут відмовити неможливо". Через 11 днів до ченця прийшло 2-є листівок від Войтили, в якому він дякував через досконале вилікування даної дами, при цьому воно видужала біля 21 листопада. Через 4 дні після прохання. Кажуть, ще задовго по даного варіанту, як Карол Войтила побував обитель в Чин Джованні Ротондо (в 1947 році), відомий монах прийняв його, сказавши: "Ти будеш Отцем під крові".
Про замах на Римського Папу

Після найбільш ніж 20-його періоду з дня смерті відомого капуцина 2 травня 1999 року, Падре Піо був, зрештою, проголошений Блаженним, для численних італійців він здавна вважався Святим. Процес посвяти в Святі довгий. Для Падре Піо він стартував в 1983 році. Спочатку перевіряється, щоб особа справді створила чудо при житті. Потім необхідно дати певні зразки, що показують, що особа створило чудо і після своєї смерті. Пізніше вся підібрана документація надається на Комітет Ватикану.

Для відомого монаха було підібрано 6 тисяч сторінок в 6 томах. У Ватикані є комісія, що складається з докторів і очевидців. Якщо вона дає позитивний протест, екзаменований постає до звання Блаженного. Після обрання в Блаженні необхідно очікувати ще одного дивовижного чуда, що вважається символом, Бог згоден з цим рішенням. І тоді вся документація передається Папі Римському, і він має можливість отримати стан Святого, або відстрочити на певний час.

У січні 2000-го року, Вотан восьмирічний италийский хлопчина цілком видужав від тяжкої форми менінгіту. Вечером 20 січня йому появився монах капуцин. Отак здійснилося ще одне чудо. Падре Піо возведений у Святі
16 червня 2002. Був підписаний офіціозний папський наказ від 21 січня 2001 року.

https://www.youtube.com/embed/4nNdiH0gyao

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Падре Піо :: Сподобалось397


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 17# Nout

Святий Отець Піо моли Бога за нас грішних. Згажуємо твої стигми як дар Божий. 17# Nout
Коментарій

Від користувача 44# Pochemu

Спасибі що нагадали про спомин нашого о.Піо 44# Pochemu
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×