Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 вересня 2014 р. 20:09:58

Священномученик Автоном

Священномученик Автоном

Священномученик Автоном

Священномученик Автоном був єпископом в Італії. Під час гоніння на християнин правителя Діоклітіана(284 - 305) святитель Автоном для користі Церкви залишив власну країну і оселився в Віфінії, в селищі Сорі у Корнилія. Святий Автоном з ревнощами здійснював апостольське служіння і направив до Христа стільки язичників, що виник великий Храм, для якої він освятив церкву в ім'я Архистратига Міхаїла. До даної Церкви святитель висвятив Корнилія спершу в чин диякона, а потім в пресвітера. З проповіддю про Христа святитель Автоном побував ще у Лікаон і Ісавров.

Правитель Діоклитіан повелів зловити святителя Автонома, однак він віддалився в Клавдіополь на Чорному морі. Повернувшись в Сорею, святитель Автоном присвятив пресвітера Корнилія в єпископа. Сам він попрямував в Асію, і скоро повернувся звідти, почав проповідувати в селищі Лімна, близько Сореі. Одного разу новонавернені порушили ідольське святилище. Язичники прийняли рішення помститися християнам. Підібравши мить, як ссвятитель Автоном служив Святу літургію, язичники вчинили напад на церкву Архистратига Михаїла та, після катувань, знищили непорочного Автонома, поплямивши жертовник церкви його мученицькою кров'ю. Диякониса витягла тіло святого страждальця з купи каміння і кинула на поховання.

За царювання святого Костянтина Великого. Святий рівноапостольний правитель Константин. Правитель Костянтин на місці поховання святителя спорудив храм. Чрез 60 років мощі святого були знайдені нетлінними і створено церкву в ім'я священномученика Автонома.

https://www.youtube.com/embed/ym26oEMlMMg

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Священномученик Автоном :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 77# AdamMickevyc

Часто буває що одну людину переконати важко. А тут святий цілу церкву людей заповнив що були колись язичниками. Справді Божа сила проливалася на нього. 77# AdamMickevyc
Коментарій

Від користувача 22# Aheto

Дивовижні факти. Радість не має меж що такі люди були. А ще відео про олюбленого святого отця Піо. 22# Aheto
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×