Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 травня 2014 р. 20:40:42

Падіння Іудейського царства. пророк Єремія

Падіння Іудейського царства. пророк Єремія

Падіння Іудейського царства. пророк Єремія

Протяжно терпів Господь бог гріхи іудейського народу і чекав покаяння, та народ не покаявся. І через пророка Єремію Бог що бачить ясно передбачив, що за своє нечестя народ єврейський буде покорений і відведений в неволю вавілонянами, і що юдеї перебуватимуть у полоні сімдесят років.

Спочатку вавилонський цар Навуходоносор підкорив собі юдейського царя, проте Єрусалим зберіг і царства не зруйнував.

Пророк Єремія переконував іудеїв підкоритися Вавилону. Він вказував, що вавилоняни послані на юдеїв Богом в покарання за гріхи царів і народу, за відступництво від віри. Він говорив їм, що єдиний спосіб позбутися лиха - каяття, виправлення і молитва до Бога.

І ні правитель, ні народ не послухалися пророка і підняли бунт.

Вавилонський правитель Навуходоносор взяв Єрусалим, розграбував його, спалив і зруйнував до основи храм Соломона. Тоді ж був знищений і Ковчег Завіту.

Весь іудейський народ був відведений в полон (в 586-589 рр. до Р. Х.), тільки найбідніших іудеїв залишено на своїй землі для обробітку виноградників і полів.

Пророк Єремія залишився в Єрусалимі. Він плакав від нечестя свого народу на руїнах міста і продовжував навчати добра всіх, хто залишився.

(Див.: 4 Цар. 24-25; Єр 2 Пар. 36, 5-21 ).

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/26/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
http://www.youtube.com/embed/OkTMd352_iA

Зарваниця :: Падіння Іудейського царства. пророк Єремія :: Сподобалось412


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×