Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 вересня 2014 р. 21:27:34

Мучениці Віра, Надія, Любов і Софія

Мучениці Віра, Надія, Любов і Софія

Мучениці Віра, Надія, Любов і Софія

У II столітті, за царювання імператора Адріана (117-138 рр.) в Римі жила богобоязлива вдовиця Софія (прізвище Софія означає мудрість). У неї були три дочки, що носили прізвища основних християнських чеснот: Віра, Надія і Любов. Будучи поглиблено віруючою християнкою, Софія виховала дочок в любові до Всевишнього, не чіплятися до земних зручностей. Слух про цю родину дійшов до правителя, і він побажав побачити трох сестер і їх матір. Всі чотири постали перед царем і безстрашно сповідали віру в Христа, що воскрес із мертвих і дає вічне життя всім віруючим в Нього. Приголомшений відвагою молодих християнок, імператор відправив їх до однієї язичниці, якій віддав наказ запевнити їх відмовитися від віри. Але всі доводи і красномовство язичницької наставниці виявилися марними, і полум'яніючу віру сестер християнки неможливо було переконаьти. Тоді їх знову привели до імператора Адріана, і він став вперто вимагати, щоб вони принесли жертву язичницьким богам. Однак дівчата з обуренням не визнали його указ.

«У нас є Господь, - дали відповідь вони, - його дітьми ми хочемо залишитися, а на твоїх богів плюємо і погроз твоїх не боїмося. Ми готові потерпіти і в тому числі померти через дорогоцінного нам Бога нашого Ісуса Христа».

Тоді обурений Адріан наказав мучити дітей різними тортурам. Кати почали з Віри. Вони на очах у мами і сестер стали безжально бити її, відриваючи частки від її тіла. Пізніше вони поклали її на розпечену металеву сітку. Міццю Божою полум'я не завдало жодного найменшого збитку тілу невинної мучениці. Злий від безжалісності Адріан не покаявся дивовижним річам Божим і повелів кинути отроковицу в казан з киплячою смолою. Однак згідно волі Господньої котел остудився і не заподіяв сповідниці ні найменшого збитку. Тоді її присудили до усікання ножем.

«Я з готовністю сходжу до Бога Спасителя», - вимовила свята Віра. Вона хоробро схилила власну голову перед ножем і віддала дух Всевишньому.

Молодші сестри Віра і Любов, натхнені мужністю старшої сестри, зазнали подібних тортур. Полум'я не завдало їм збитків, тоді їм відсікли мечем голову. Святу Софію піддали тілесним мукам, однак прирекли її на ще більш потужні муки від розлуки з дітьми. Страдальниця похоронила правдиві мощі власних дочок і два дні не відступала від їх могил. На третій день Бог послав їй тиху кончину і прийняв її страдницьку душу в небесну обитель. Свята Софія, зазнавши через Христа муки, спільно з дочками зарахована Церквою до лику святих. Отримали травми вони в 137 році. Старшій, Вірі, тоді було 12 років, другій, - 10, а молодшій тільки 9 років.

https://www.youtube.com/embed/msWEDGGYUNU

Зарваниця :: Мучениці Віра, Надія, Любов і Софія :: Сподобалось327


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 56# Krolik

Чесноти Християнина в цих юних дівчатах. Як страшно мабуть їм було. 56# Krolik
Коментарій

Від користувача 66# Krolos

Бідні дівчатка. Але Вони одостоїлися милості Божої. Святі мучениці. 66# Krolos
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×