Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 жовтня 2014 р. 20:07:45

Святі мученики Трохим, Савватій і Доримедонт

Святі мученики Трохим, Савватій і Доримедонт

Святі мученики Трохим, Савватій і Доримедонт

Дані святі мученики жили при імператорі Пробе, який верховодив з 276 по 282 років. Проходячи чрез Антіохію Пісідійську, святі Трохим і Савватій стали очевидцями нечестивого язичницького свята, який мешканці зробили в честь Аполлона. Вони дуже засмутились і стали просити Бога, щоб Він виручив місто, а потім безперешкодно сповідали віру в Христа.

Їх привели до правителя. Спочатку він допитав Трохима, після чого віддав наказ піддати його тортурам. Страждальця безжально бичували, поки вся земля не покрилася кров'ю. Потім привели Саватія. І він також визнав Христа, його били по лиці, а потім порвали боки сталевими гаками, вивихнули суглоби і топтали йому живіт, поки він не помер від мук.

Святого Трохима взули в сталеві сандалі з цвяхами і вислали в Сіннаду до правителя Фрігії Перені Діонісія. Так як святий Трохим продовжував стояти на своєму в сповіданні Христа, бійці бичували його немало годин, потім палили факелами і покрили його подряпини сіллю і оцтом.

Доримедонт, першиий з міських порадників, відвідав святого Трохима у в'язниці і ще сповідав християнство пред керуючим. Той віддав наказ порвати йому щоки і боки, вирвати зуби і піддати майже всім іншим мукам. Після даного Перені повелів привести їх до нього. Так як святі ще старанніше говорили про любов до Христа, управитель віддав наказ виколоти їм очі і кинути святих звірам. Здичавілі тварини не доторкнулися до святих, відчуваючи присутню в них благодать Божу. Тоді управитель віддав наказ їх гільйотинувати.

https://www.youtube.com/embed/tu4dgdXjd2E

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святі мученики Трохим, Савватій і Доримедонт :: Сподобалось350


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Дивуюсь як вкотре згажується про звірів які не шкодять святим людям. Дивні речі. 34# INeKazu
Коментарій

Від користувача 38# Jonit

Господи помилуй. Не споглядай на гріхи наші а молитвами Святих Помилуй нас. 38# Jonit
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×