Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 жовтня 2014 р. 19:57:01

Євстафій Плакида

Євстафій Плакида

Євстафій Плакида

Римський, воєначальник, великомученик (118 роки), походив з авторитетного сімейства і був воєначальником в римській армії при імпираторі Титі і Трояні. Ще в язичництві він відрізнявся добротою, милосердям, переживанням, наче вигороджуючи рідне прізвище Плакида (​​лат .: «безвітряний», «смиренний»). Одного разу Євстафій полював на оленів. Погнавшись за одним з них, він помітив між його рогами блискучий хрест з розп'яттям. Змінений чудесним баченням, Євстафій прийняв християнство. Спільно з ним здобули св. випробування його дружина і двоє синів. Дружина Євстафія була хрещена з ім'ям Феописта, а дітки - Агапій і Феопист. Незабаром після прийняття християнства Євстафій збанкрутував і був зобов'язаний покинути Рим. На кораблі з сім'єю він відправився в Єгипет. Феописта була викрадена капітаном корабля, а Агапій і Феопист вкрадені здичавілими звірами. Євстафій не впав у смуток, покладаючись на Бога. І віра його виправдалася. Феопист був збережений Богом в чистоті, а капітан, захворів, і раптово загинув. Дітки Євстафія були відбиті у звірів пастухами. В певний час в Римі з'явилася потреба оберігати межі імперії, і импиратор Троян наказав відшукати власного воєначальника. Євстафій був призначений командувачем військ. З популярністю повернувшись додому, він зустрів дружину і діток. Святий і його сім'я загинули мученицькою смертю (всі вони були кинуті в розпеченого мідного бика) свідчили власну віру в Ісуса Христа в час правління намісника Трояна - імператора Адріана. Десниця вмч. Євстафія зберігалася в храмі Воскресіння Господнього на Арбаті - обійсті Єрусалимського патріархату в Столиці.
Пам'ять вмч. Євстафія, дружині його Феописта і дітей Агапію і Феописта відзначається 20 вересня / 3 жовтня.

https://www.youtube.com/embed/bTtdyo9Z9VE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Євстафій Плакида :: Сподобалось310


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 74# Lorin

Слава Богу за те що подарував нам такі дива. 74# Lorin
Коментарій

Від користувача 65# NeChuzoj

Справді дуже цікаво. Супер 65# NeChuzoj
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×