Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 жовтня 2014 р. 16:26:20

Святой Фока Синопский

Святой Фока Синопский

Святой Фока Синопский

Святой страждалець Фока походив з містечка Синопа, розміщеного на південному прибережжі Чорного моря. Маючи маленький сад, він жив ​​скромно: реалізовував плоди і на виручені кошти утримував себе, допомагав бідним необхідим і чинив добро мандрівникам. Християнське благочестя святого подіяло на інших людей. У тому числі і язичники ставилися до нього з найглибшою повагою. Часто перед його впливом вони залишали власні невірні тлумачення та питання і сприймали християнську віру.

Проте один керівник області, запитавши, про святого Фоку що поширює християнське вчення, віддав наказ відшукати його і вбити. Святий випадком сам зустрів посланців і, не називаючи свого прізвища, гостинно прийняв їх, пригостив і дав простір для нічлігу. Вночі він вийшов в сад, виготовив труну і простір для власного поховання, встиг ще виготовити наказ, щоб усі його речі по смерті було роздано бідним. З ранку святий Фока заявив прибулим, що він і є той, якого вони відшукують, і благав, щоб вони виконали покладене на них завдання. Посланці зніяковіли і, не бажаючи вбивати гостинного власника, прийняли рішення позбавити святого Фоку цого. Але свята людина радикально чинив опір їхнім планом і спокійно схилив власну голову перед клинком.

Святого страждальця Фоку погребли в могилі, приготовленій йому особисто в саду. Його поховання прославилося дивовижними речами, і потім услід за тим була побудована храм. Достовірне відображення мученицької кончини святого складено Астер Амасійському (+ бл. 410), згідно свідченням якого пам'ять святого страждальця Фоки особливо шанованого мореплавцями.

https://www.youtube.com/embed/t5gbROmnH7o

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святой Фока Синопский :: Сподобалось319


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 91# Ranen

Дивовижний святий. 91# Ranen
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×