Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 жовтня 2014 р. 19:38:01

Зачаття святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

Зачаття святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

Зачаття святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

Зачаття святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Святий пророк Малахія віщував, що раніше Месії з'явиться Його Перша ластівка. Тому Іудеї, що чекали Месію, чекали і Його Предтечу. У місті Іудиному Нагірному держави Палестини жили праведні священник Захарія і дружина його Єлисавета, безгрішно хберігали заповіді Господні. Але подружжя було нещасливе: доживши до похилих років, вони були бездітні і не припиняли молитися Всевишньому, щоб Він дарував їм дитя. Одного разу, святий Захарій був одним із священиків у храмі Єрусалимському, зайшов під час Богослужіння в Святилище для кадіння фіміамом. Увійшовши через завісу Святилища, він помітив Ангела Божого, що стояв по праву сторону кадильного жертовника. Святий Захарія зніяковів і зупинився з жаху, проте Архангел виголосив йому: "Не бійся, Захарія, твоя молитва почута, дружина твоя, Єлисавета породить тобі сина, і даси йому ім'я Іоанн". Проте святий Захарія не повірив словам Небесного вісника, і Архангел сказав йому: "Я - Гавриїл, прийдешній перед Всевишнім, і посланий сказати тобі правду. І ось, ти будеш німим по дня народження, тому що не повірив словам моїм". Між тим люди чекали Захарія, та дивувались, що він так довго не виходить з Святилища. І як він вийшов, то зобов'язаний був дати народу сповіщення, однак не зміг вимовити його, так як був вражений німотою. Скоро Захарія символами роз'яснив, що не має можливсті розмовляти, то люд зрозуміли, що йому було видіння. Пророкування Архангела виповнилося, і праведна Єлизавета була позбавленна від уз неплідності, народивши світу Предтечу і Хрестителя Господнього Іоанна.

https://www.youtube.com/embed/6FQiZrntDdQ

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Зачаття святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна :: Сподобалось344


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 74# Lorin

Один із величних пророків. 74# Lorin
Коментарій

Від користувача 57# Normal

Слава Богу що Він був. 57# Normal
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×