Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 жовтня 2014 р. 21:59:45

Купель Святої Анни в Зарваниці оздоровлює, кажуть паломники

Купель Святої Анни в Зарваниці оздоровлює, кажуть паломники

Купель Святої Анни в Зарваниці оздоровлює, кажуть паломники

Зарваницькі простори, заповнені Божою любов'ю, яка з'єднує в молитві людей з України і за її межами. В Марійському духовному центрі на місці джерела, як переказують, зявилася Богородиця. З тих часів, кажуть, дана водичка оздоровлює. Два роки назад вибудували купіль Святої Анни. Щоб взяти в джерелі води Святої Анни в Зарваниці, деякі люди долає сотні кілометрів.

В купелі святої Анни, в Зарваниці, прочани, подібно як в Лурді, мають всі шанси зануритися у святу воду, щоб духовно і тілесно зцілитися. Оздоровлення виникає порізному, як тільки людина щиро вірує, відчуває благодать відразу, кажуть священики. Частіше зціляються в купелі святої Анни жінки, які не мають шансів завагітніти. І напевно не випадково. Святая Анна була бездітною. Зі власним чоловіком Іоакимом вона вперто вимолювала в Господа дитину. Згідно з біблійними переказами, одного разу з'явився їй Архангел Господній і приніс втішну звістку: її благання почуте. Після тривалих років надії народила свята Анна - Марію, Матір Ісуса Христа. В даний момент в купелі святої Анни в Зарваниці зафіксували багато зцілень..

"На моїх очах сюди кожен день приходить один чоловік, лікарі поставили діагноз - зараження крові, йому залишалося жити два місяці. В даний момент, відколи відкрили купіль, він приходить сюди, до цих часів живе і відчуває себе відмінно. Ще люди прибувають сюди з серцевими захворюваннями. Жінка прийшла сюди фактично не розмовляючи, вийшовши з купелі почала розмовляти, захотіла зробити запис про даний дивовижнийвипадок".

Згідно словам паломників немало людей, які прибувають до даного джерела купаються з вірою, вірують в оздоровлення, майже всім купіль допомагає.

Купіль святої Анни, згідно словам священиків, неповторна, вода в ній лікувальна - не замерзає і не гріється. Температура тут постійно стала і влітку, і взимку - біля 10 градусів тепла. Люди які маючи додатково сорочки або одяг, сюди занурюються. Наш єпископ рекомендує не викидати одяг або викручувати, а щоб залишилася вода на одязі. Як занедужаєте, дозволено носити або спати в ньому, і вона стане допомагати, тому що просякнута тією водою на яку Господь Бог наш посилає благодать свою.

Купіль Святої Анни в Зарваниці освятили в 2010 році. Фасад декорований мозаїкою Об'явлення Божого.

https://www.youtube.com/embed/VWk6n7ZGXmk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Купель Святої Анни в Зарваниці оздоровлює, кажуть паломники :: Сподобалось667


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 6# Obizenoj

Скільки був у Зарваниці а не чув про цю купель. Дякую що написали про неї. Як буду у Зарваниці піду зануруюсь у чудодійну цю Купіль. 6# Obizenoj
Коментарій

Від користувача 89# Prolisok

Доречі я також мало чув. Прочитав що 2010 освячена купіль. Дяку що проінформували. 89# Prolisok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×